Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty, kurýrem nebo je možné využít osobní odběr na výdejních místech Zásilkovny. Většinu zboží držíme trvale skladem, expedice tak obvykle probíhá od nás nejpozději následující den po přijetí objednávky. Objednávky je možné platit online platební kartou, bankovním převodem nebo na dobírku (karta i bankovní převod jsou bez poplatku, dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč). PRO OBJEDNÁVKY NAD 1000 KČ JE CENA DOPRAVY A PLATBY ZDARMA.


zásilkovna logo

V eshopu si při objednávce vyberte výdejní místo, které máte nejblíž, nebo je pro Vás nejvhodnější. Následně předáme zboží k přepravě, okamžitě vám také pošleme email s trasovacím číslem zásilky. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo Vám pošle Zásilkovna SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si zásilku můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Cena doručení pro objednávky do 1 000 Kč je 40 Kč.
Cena doručení pro objednávky nad 1 000 Kč je 0 Kč. .

logo čp
Balíček bude doručen prostřednictvím České pošty na jakoukoliv adresu ČR obvykle hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíčku Vám bude zasláno sledovací číslo zásilky. V případě, že nebudete na adrese zastiženi, balíček bude uložen na nejbližší pobočce České pošty po dobu 2-3 týdnů.

Cena doručení pro objednávky do 1 000 Kč je 55 Kč.
Cena doručení pro objednávky nad 1 000 Kč je 0 Kč.


doprava packeta

Balíček bude doručen prostřednictvím dopravce na jakoukoliv adresu ČR obvykle hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíčku Vás bude dopravce kontaktovat (telefonicky, emailem) a informovat o doručení. V případě, že nebudete zastižení, dopravce opakuje pokus o doručení. Individuálně lze s dopravcem sjednat změnu místa doručení, pokud bude potřeba.

Cena doručení pro objednávky do 1 000 Kč je 70 Kč.
Cena doručení pro objednávky nad 1 000 Kč je 0 Kč.


sweatstop slovenskoDodání na Slovensko

V případě zájmu o dodání na Slovensko nás prosím kontaktujte na email info@sweatstop.cz. Na Slovensko dodáváme na dobírku prostřednictvím výdejních míst Zásilkovny. Samotnou dobírku zákazníci platí při převzetí zboží v měně €. Cena dopravy na Slovensko je 120 Kč. U objednávek nad 2000 Kč je doprava zdarma. Seznam slovenských poboček naleznete ZDE.