Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty, nebo je možné využít osobní odběr na jednom z nepřeberného množství výdejních míst Zásilkovny. Zboží držíme trvale skladem, expedice tak obvykle probíhá nejpozději následující den po přijetí objednávky. Objednávky je možné platit na dobírku nebo bezhotovostně bankovním převodem.
 
Pro objednávky nad 1000 Kč je cena dopravy a platby zdarma.

sweatstop česká pošta

ČESKÁ POŠTA
Zásilka bude doručena prostřednictvím České pošty na jakoukoliv adresu ČR hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením zásilky Vám bude zaslán email s předpokládaným termínem doručení. V případě, že nebudete na adrese zastiženi, zásilka bude uložena na nejbližší pobočce České pošty po dobu 7 dnů.

Cena doručení pro objednávky do 1 000 Kč je 85 Kč. 
Cena doručení pro objednávky nad 1 000 Kč je 0 Kč. 
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek.

zásilkovna

ZÁSILKOVNA

V eshopu si při objednávce vyberte výdejní místo, které máte nejblíž, nebo je pro Vás nejvhodnější. Následně předáme zboží k přepravě, okamžitě vám také pošleme email s trasovacím číslem zásilky. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo Vám pošle Zásilkovna SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si zásilku můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Cena doručení pro objednávky do 1 000 Kč je 69 Kč. 
Cena doručení pro objednávky nad 1 000 Kč je 0 Kč. 
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek.

Osobní odběr zboží nenabízíme.

V případě zájmu o zaslání zboží na Slovensko, nás prosím kontaktujte na email: info@sweatstop.cz