SweatStop IXAL pro léčbu potních žláz 50 ml

530 

Medicínský přípravek určený pro správné fungování potních žláz. Postupně snižuje potivost až na přirozené minimum. Nejmodernější řešení léčby hyperhidrózy.

Intenzita pocení: silné až velmi silné
Výdrž balení: 3-4 měsíce
Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: roll-on (50 ml)

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9771 Kategorie:

Snížení pocení medicínskou cestou

SweatStop IXAL je medicínský přípravek, který kontroluje správné fungování potních žláz v místě aplikace. Je zcela bez hliníku a neobsahuje ani jakékoliv sloučeniny hliníku. Používá se pro dlouhodobé snížení pocení s cílem navrátit jej do normálního přirozeného stavu. Kromě pocení působí přípravek také proti zápachu, posiluje pokožku a zachovává ji zdravou. SweatStop IXAL byl vyvinut na základě výzkumu oceněného Nobelovou cenou. Jedná se o klinicky testované a celosvětově patentované řešení, které využívá nejmodernějších poznatků v léčbě nadměrného pocení.

nový ixal bez hliníku nejlepší antiperspirant pro muže a ženy

 

IXAL pocení nepřekrývá, ale řeší

SweatStop IXAL funguje na inovativním principu, který zachovává pocení jako přirozenou součást fyziologie našeho těla, zároveň jej ale upravuje na minimální úroveň. Základem je směs specifických kyselin s označení FAG, která působí na potní žlázy v místě aplikace, kontroluje a snižuje jejich hyperaktivitu. Efekt obvykle nenastává okamžitě jako u běžných antiperspirantů, ale dostavuje se postupně (po několika dnech) a má dlouhodobý charakter. Používání SweatStop IXAL tak reálně umožňuje trvalé snížení pocení. Samotné výsledky jsou posléze přímo úměrné tomu, jak velký problém s pocením na začátku je. Jinými slovy, čím více se člověk před zahájením používání IXALu potil, tím větší bývá posléze vnímáno zlepšení.

SweatStop IXAL dokáže dle klinických studií snížit pocení za 10 dní až o 70%, a to bez ucpávání potních žláz.

 

výsledky používání sweatstop ixal

 

Onemocnění, či velmi citlivá pokožka

IXAL je doporučené řešení při zvýšené potivosti vyvolené běžnými stavy (např. menopauza, stres, hormonální výkyvy, obezita, nezdravý životní styl apod.), ale i v souvislosti s nepříjemnými onemocněními jako je třeba cukrovka. Je schválen také pro používání během chemo-, radioterapií, mohou jej aplikovat bez obav těhotné a kojící ženy. IXAL je určen pro ženy a muže bez rozdílu, je zcela bez vedlejších účinků a je vhodný i pro velmi citlivé typy pokožky, u kterých není možné použití jakýchkoliv jiných antiperspirantů.

Oblast použití: Podpaží

ixal antiperspirant bez hlinitých solí

Složení a forma aplikátoru přípravku IXAL (roll-on/kulička) jsou maximálně přizpůsobeny potřebám a charakteru potních žláz v oblasti podpaží, proto je primárně tento produkt určen do podpaží. Můžete jej však použít v případě potřeby i na další části těla.

SweatStop IXAL je možné aplikovat ihned po holení v podpaží bez sebemenšího rizika podráždění pokožky. Zároveň nezanechává žádné stopy na oblečení.

Snadná aplikace

SweatStop IXAL je specializovaný přípravek, který není nutné používat na noc, ale během dne dle potřeby. Používá se vždy na čistou a suchou pokožku. Z počátku je nutné pečlivě dodržovat interval a četnost jednotlivých aplikací, aby bylo dosaženo redukce pocení na optimální úroveň:

Prvních 5 dní: 3 krát denně
Po 5 dnech nebo po zlepšení stavu: 2 krát denně
Po 10 dnech nebo po dalším zlepšení: 1 krát denně ráno

ixal proti pocení bez hliníku

Hyperfunkce potní žlázy se obvykle normalizuje po prvních 5 dnech. V případě, že není dostatečně viditelné snížení potivosti po prvních 5 dnech používání, je třeba prodloužit dobu, kdy se aplikuje přípravek 3x denně, až na 10 dnů.

Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Důležité upozornění: SweatStop IXAL by se neměl v místech aplikace používat současně s jiným přípravkem obsahujícím hlinité soli (antiperspirant, deodorant apod.). Hlinité soli totiž mohou ovlivňovat aktivitu potních žláz a ve výsledku tedy ovlivnit také správné fungování přípravku IXAL.

Kompletní složení

FAG® (kyselina palmitová, kyselina olejová, kyselina linolová, kyselina stearová, N – (2-Hydroxyethyl) Hexadecanamide),
lněný olej, kakaové máslo, olej z jader argánie trnité, olivový olej, olej ze sóji luštinaté,
deionizovaná voda, ethylhexylstearát, ricinoleát zinečnatý, glycerin, steareth-2, steareth-21, C12-15 alkylbenzoát, methylpropandiol, mírná parfemace, PPG-25-Laureth-25, benzylalkohol, xanthanová guma, ethyl linoleate, tokoferol, disodná EDTA, kyselina dehydroctová, lecitin, linalool, kaprylyl glykol, butylfenylmethylpropionál, kyselina sorbová, benzylsalicylát, limonen, alfa-isomethylionon, askorbylpalmitát, citronellol, kyselina citronová, citral, geriol, benzylbenzoát, farnesol, izoeugenol, anýzový alkohol

 

Doprava od 40 Kč (více než 2000 výdejních míst)
Při nákupu nad 1000 Kč doprava zdarma
Garance vrácení peněz v případě nespokojenosti
Platba kartou, QR kódem

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SweatStop IXAL pro léčbu potních žláz 50 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.