SweatStop IXAL antiperspirant proti hyperhidróze 50 ml

530 

Specializovaný antiperspirant určený pro řešení permanentního pocení nebo hyperhidrózy. Postupně snižuje potivost až na přirozené minimum bez ucpávání potních žláz.

Typ pocení: permanentní/hyperhidróza
Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: roll-on (50 ml)

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9771 Kategorie:

Snížení pocení přirozenou cestou

SweatStop IXAL je přípravek, který pomocí vlastní směsi účinných látek kontroluje a opravuje fungování potních žláz v místě aplikace. Používání tohoto antiperspirantu má za cíl vrátit pocení na normální úroveň. IXAL je zcela bez hliníku a neobsahuje ani jakékoliv sloučeniny hliníku, takže ovlivňuje pocení fyziologicky bez zužování vývodu potních žláz.

IXAL je vyvinut proti 2 typům pocení:

Hyperhidróza (známá též jako nadměrné pocení)
Permanentně silné pocení bez známé příčiny

Pro lepší orientaci uvádíme vhodnost používání IXAL na několika situacích:

Kdy používat IXAL:
Neustále (permanentně) se silně potím; potím se i v situacích, kdy tělo není vystaveno námaze; mé pocení je vyvoláno léky či změnami v organismu (hormonální změny, menopauza, puberta apod.)

Kdy IXAL vhodný není:
Potím se silně jen při vyšší fyzické zátěži (např. při sportu); potím se především v létě při vyšších teplotách; po většinu dne se nepotím, trpím však na návaly potu, které přichází nahodile a jen občas.

Na uvedené typy pocení, pro které IXAL vhodný není, doporučujeme primárně spreje SweatStop přímo určené pro konkrétní partie těla

Kromě pocení působí přípravek také proti zápachu, posiluje pokožku a zachovává ji zdravou. SweatStop IXAL byl vyvinut na základě výzkumu oceněného Nobelovou cenou. Jedná se o klinicky testované a celosvětově patentované řešení, které využívá nejmodernějších poznatků v oblasti nadměrného pocení.

 

nový ixal bez hliníku nejlepší antiperspirant pro muže a ženy

 

IXAL pocení nepřekrývá, ale řeší

SweatStop IXAL obsahuje patentovanou složku F.A.G.®, díky níž funguje na zcela novém principu jako žádný jiný antiperspirant – zachovává pocení jako přirozenou součást fyziologie našeho těla.

Při silném a častém pocení nadměrná stimulace potních žláz způsobí úbytek vody a tím spustí proces změny mikroprostředí s úbytkem specifických mastných kyselin. Receptura SweatStop IXAL dokáže toto mikroprostředí ovlivnit a specifické kyseliny opět doplnit. Po jejich výměně může být mikroprostředí znovu vyváženo a nadměrné pocení sníženo a řízeno fyziologickým způsobem. F.A.G.® je schopna permanentně silné pocení nebo hyperhidrózu postupně biologicky snižovat.

SweatStop IXAL dokáže dle klinických studií snížit pocení za 10 dní až o 70%, a to bez ucpávání potních žláz.

 

výsledky používání sweatstop ixal

 

Používání při specifických stavech

SweatStop IXAL je doporučené řešení nejen pro všechny, kteří se potýkají s hyperhidrózou či trvale silným pocením bez zjevné příčiny, ale je vhodný i v případech, kdy je toto pocení vyvolané vnitřními změnami v organismu (cukrovka, menopauza, menstruace, puberta apod.).

Antiperspirant je schválen také pro používání během chemo-, radioterapií, mohou jej aplikovat pravidelně i těhotné a kojící ženy. IXAL je určen pro ženy a muže bez rozdílu, je zcela bez vedlejších účinků a je vhodný i pro velmi citlivé typy pokožky, u kterých není možné použití jakýchkoliv jiných antiperspirantů.

 

Oblast použití: Podpaží

ixal antiperspirant bez hlinitých solí

Složení a forma aplikátoru přípravku IXAL (roll-on/kulička) jsou maximálně přizpůsobeny potřebám a charakteru potních žláz v oblasti podpaží, proto je primárně tento produkt určen do podpaží. Můžete jej však použít v případě potřeby i na další části těla.

SweatStop IXAL je možné aplikovat ihned po holení v podpaží bez sebemenšího rizika podráždění pokožky. Zároveň nezanechává žádné stopy na oblečení.

Snadná aplikace

SweatStop IXAL je specializovaný přípravek, který není nutné používat na noc, ale během dne dle potřeby. Používá se vždy na čistou a hlavně zcela suchou pokožku (zbytky potu či vlhkosti na pokožce zabraňují vstřebání krému, proto je zapotřebí ji dokonale vysušit). Z počátku je nutné pečlivě dodržovat interval a četnost jednotlivých aplikací, aby bylo dosaženo redukce pocení na optimální úroveň:

Prvních 5 dní: 3 krát denně
Po 5 dnech nebo po zlepšení stavu: 2 krát denně
Po 10 dnech nebo po dalším zlepšení: 1 krát denně ráno

 

ixal proti pocení bez hliníku

Hyperfunkce potní žlázy se obvykle normalizuje po prvních 5 dnech. V případě, že není dostatečně viditelné snížení potivosti po prvních 5 dnech používání, je třeba prodloužit dobu, kdy se aplikuje přípravek 3x denně, až na 10 dnů.

Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

 

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Důležité upozornění: SweatStop IXAL by se neměl v místech aplikace používat současně s jiným přípravkem obsahujícím hlinité soli (antiperspirant, deodorant apod.). Hlinité soli totiž mohou ovlivňovat aktivitu potních žláz a ve výsledku tedy ovlivnit také správné fungování přípravku IXAL.

Kompletní složení

FAG® (kyselina palmitová, kyselina olejová, kyselina linolová, kyselina stearová, N – (2-Hydroxyethyl) Hexadecanamide),
lněný olej, kakaové máslo, olej z jader argánie trnité, olivový olej, olej ze sóji luštinaté,
deionizovaná voda, ethylhexylstearát, ricinoleát zinečnatý, glycerin, steareth-2, steareth-21, C12-15 alkylbenzoát, methylpropandiol, mírná parfemace, PPG-25-Laureth-25, benzylalkohol, xanthanová guma, ethyl linoleate, tokoferol, disodná EDTA, kyselina dehydroctová, lecitin, linalool, kaprylyl glykol, butylfenylmethylpropionál, kyselina sorbová, benzylsalicylát, limonen, alfa-isomethylionon, askorbylpalmitát, citronellol, kyselina citronová, citral, geriol, benzylbenzoát, farnesol, izoeugenol, anýzový alkohol

 


doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SweatStop IXAL antiperspirant proti hyperhidróze 50 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.