O nás

Dlouho jsme se potýkali s problémy s pocením a zkoušeli rozličné přípravky, které měly naše pocení vyřešit, nebo alespoň omezit. Často bez úspěchu. Buďto přípravky nefungovaly, nebo zase byly příliš agresivní k pokožce a nebylo možné je komfortně používat. Až jsme objevili SweatStop. Antiperspiranty, které s pocením skutečně pomohly, a na které jsme se mohli spolehnout v každé situaci. V dlouhodobém horizontu došlo k výraznému a celkovému snížení potivosti. Obrovská úleva nejen pocitová, ale i psychická. Ovšem pomoc pouze nám samotným nakonec nestačila. Vznikla myšlenka, proč tyto produkty nepředstavit v Česku a nezačít pomáhat s nadměrným pocením i ostatním. A tak roku 2015 vznikl internetový obchod Sweatstop.cz, kde naleznete specializované antiperspiranty nejvyšší účinnosti a kvality, jaké lze na současném trhu zakoupit.

sweatstop antiperspiranty

Nejsme však jen prodejci. Jsme výhradním českým partnerem značky SweatStop a oficiálním českým e-shopem s originálními značkovými antiperspiranty. U nás tak objevíte jen kvalitní zboží s prokazatelným původem, žádné levné čínské náhražky či produkty s nejasným původem výrobce. Kromě kompletního sortimentu značky SweatStop poskytujeme:

Odborné konzultace – můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv i odborným dotazem týkající se produktů či problematiky pocení

Vlastní zkušenosti – přípravky SweatStop sami používáme

Kompletní informace – uvádíme kompletní složení, podrobné a detailní popisy vlastností produktů apod.

Jsme brněnská rodinná firma AVASON CZ s.r.o. Neustále se snažíme naslouchat Vašim názorům, zlepšovat naše služby, aby pro Vás nakupování bylo pohodlné a co nejrychlejší. Na základě zkušeností neustále doplňujeme informace, vylepšujeme eshop a vše s tím související i na základě Vašich podnětů. Děkujeme Vám a budeme se snažit tvrdě pracovat i nadále, abyste byli s naším internetovým obchodem sweatstop.cz co nejvíce spokojeni.

Vyzkoušejte nás, budeme moc rádi, když se z vyřešení problému s nadměrným pocením budeme moci potěšit společně.

Za kolektiv SweatStop.cz
Ing. Vladimír Molík
jednatel