AKCE

SweatStop Set kompletní ochrana proti pocení nohou

(Hodnocení: 1)

790 

Set specializovaných přípravků proti nadměrnému pocení a zápachu nohou se zesíleným účinkem. Maximální ochrana před pocením pro zdravě vypadající, svěží, voňavá a především suchá chodidla.

Intenzita pocení: silné až velmi silné
Určeno pro: ženy, muži
Ušetříte oproti nákupu zvlášť: 70 Kč

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 90129007 Kategorie:

Suchá a zdravě vypadající chodidla

SweatStop Set kompletní ochrana proti pocení nohou je speciální balíček 2 přípravků SweatStop přímo vyvinutých proti nadměrnému pocení nohou a zápachu. Kombinuje v sobě nejsilnější antiperspirant na trhu SweatStop Forte Max a unikátní práškovou tyčinku, která pomáhá s vysušením nohou, přičemž udržuje nohy svěží a zdravě vypadající. Jedná se o nejvyšší ochranu před pocením a zápachem nohou, která maximálním možným způsobem omezuje aktivitu potních žláz v místě aplikace. Zároveň je prevencí před mykózou a plísněmi.

stop pocení nohou sweatstop forte max

 

Pomůže i tam, kde ostatní selhávají

Nadměrné pocení nohou se obecně projevuje vysokou potivostí plosek nohou, které bývají často vlhké a mohou nepříjemně zapáchat. Chodidla jsou velmi hustě pokryta potními žlázami, které jsou v neustálé permanenci. Navíc nosíme často uzavřenou obuv, ponožky apod. Na pokožce nohou žije také velké množství bakterií, které mají rády pot a vlhké prostředí jim velmi vyhovuje. Vše uvedené dělá z této partie jednu z pohledu pocení nejproblémovějších vůbec. To je hlavní příčina, proč univerzální přípravky v této oblasti velmi často selhávají. Pro řešení je v drtivé většině případů zapotřebí těch nejsilnějších specializovaných přípravků, které jediné mají reálnou šanci omezit pocení a v dlouhodobějším horizontu zlepšit celkový stav. Tento set SweatStop představuje nesilnější ochranu chodidel, kterou lze na trhu zakoupit.

SweatStop set dlouhodobě snižuje celkovou potivost nohou, omezuje vlhkost a eliminuje nepříjemné pachy z chodidel.


Set kompletní ochrana proti pocení nohou obsahuje:

1x SweatStop Forte Max sprej proti pocení nohou 100 ml
1x SweatStop Pudr proti silnému zápachu nohou 60g

sweatstop set proti pocení nohou a chodidel
Oblast použití: Chodidla a prsty nohou


Snadná aplikace

Oba přípravky v tomto setu je možné kombinovat, nebo používat samostatně dle potřeby a rozsahu problému s pocením a zápachem nohou. Kombinování přípravků se doporučuje zejména v obdobích zvýšené potivosti chodidel, kdy bývají nohy častěji a ve větší míře vlhké. A také v případech, kdy je zapotřebí udržet nohy absolutně suché krátce po aplikaci spreje, aby se mohl plně rozvinout jeho účinek proti pocení. Sprej Forte Max se používá vždy pouze na noc, pudr je pak možné používat kdykoliv přes den.

Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Kompletní složení

SweatStop FORTE MAX:
kafr, allantoin, chlorid hlinitý 23%, voda, hydroxid sodný, ethanol, isopropylalkohol,
ricinový olej hydrogenovaný, glyceril laurate (výtažek z rostlinných olejů), farnesol, fenethylalkohol

SweatStop PUDR:
aloe vera, mastek, skořice, mentol, kyselina citronová, minerální olej,
isopropylmyristát, benzoan sodný, sorbát draselný, alcohol denat.

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.

 

Přípravky obsažené v tomto setu můžete zakoupit také samostatně:


doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

1 recenze SweatStop Set kompletní ochrana proti pocení nohou

  1. Magdalena Hudáčová

    Zkouším již týden a bohužel mi na pocení nohou nezabralo. Zkusila jsem i vmasírovat postupně pět aplikací. Pudr je velmi příjemný, ten bych si koupila znovu. Používám při výměně ponožek během dne.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.