Doprava a platba

poštovné avasonZboží zasíláme na adresu kurýrem, nebo je možné využít osobní odběr na výdejních místech Zásilkovny. Zboží držíme trvale skladem, expedice tak obvykle probíhá od nás nejpozději následující den po přijetí objednávky. Objednávky je možné platit bezhotovostně platební kartou, mobilním telefonem, bankovním převodem nebo si je možné nechat zboží poslat na dobírku.
Každá objednávka s celkovou cenou zboží 1 000 Kč má u nás automaticky dopravu ZDARMA.

 

avason zásilkovna
V e-shopu si při objednávce vyberte výdejní místo, které máte nejblíž, nebo je pro Vás nejvhodnější. Následně předáme zboží k přepravě, okamžitě vám také pošleme email s trasovacím číslem zásilky. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo Vám pošle Zásilkovna SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si zásilku můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Osobní odběr na výdejních místech Zásilkovny – cena služby je 40 Kč.
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek (jedinou výjimkou je dobírka, tento způsob platby je zpoplatněn částkou 40 Kč).

 

gls logo
Balíček bude doručen prostřednictvím dopravce na jakoukoliv adresu ČR obvykle hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíčku Vás bude dopravce kontaktovat (telefonicky, emailem) a informovat o předpokládaném čase doručení (v rozmezí 2 hodin, např. mezi 13-15h) . V případě, že nebudete zastižení, dopravce opakuje pokus o doručení. Individuálně lze s dopravcem sjednat změnu místa doručení, pokud bude potřeba.

Cena doručení kurýrem je 70 Kč.
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek (jedinou výjimkou je dobírka, tento způsob platby je zpoplatněn částkou 40 Kč).

 

česká pošta avason
V rámci expedice přes Českou poštu máme pro Vás k dispozici 2 varianty doručení. První možností je doručení na adresu službou Balík do ruky. Balíček bude doručen prostřednictvím České pošty na jakoukoliv adresu ČR, obvykle pak hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíčku Vám bude zasláno sledovací číslo zásilky. Samotná pošta poté informuje o doručení prostřednictvím SMS či emailu.

Druhou variantou je možnost nechat si poslat zásilku na nejblizší poštu – do Balíkovny. Jedná se o levnější variantu s tím, že zásilku pošta nedoručuje, ale bude připravena k Vašemu vyzvednutí. O připravení balíčku informuje pošta SMSkou s kódem pro vyzvednutí. Balíček bývá uložen na dodací pobočce České pošty po dobu 1 týdne.

Osobní odběr na nejbližší poště (Balíkovna) – cena služby je 60 Kč. 
Cena doručení na adresu službou Balík do ruky je 90 Kč.
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek (jedinou výjimkou je dobírka, tento způsob platby je zpoplatněn částkou 40 Kč).