SweatStop Forte proti nadměrnému pocení 100 ml

599 

Specializovaný přípravek určený proti nadměrnému pocení, které řeší spolehlivě, dlouhodobě a s nesrovnatelně vyšším komfortem pro uživatele, než je tomu u podobně intenzivních přípravků. Nejprodávanější SweatStop.

Intenzita pocení: silné až velmi silné
Výdrž balení: 12-24 měsíců
Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: sprej (100 ml)

pečující látky o pokožku

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9009 Kategorie: , ,

Skutečná pomoc na nadměrné pocení

SweatStop Forte představuje moderní řešení nadměrného pocení s medicínskou silou. Jedná se o specializovaný přípravek proti silnému až velmi silnému pocení kdekoliv na těle. Je certifikovaný s jasným původem, dermatologicky atestovaný a poskytuje opravdovou úlevu od pocení, a to dlouhodobě. Na rozdíl od jiných řešení na nadměrné pocení přináší SweatStop Forte řadu výhod, které byste rozhodně neměli minout – zesílený efekt proti pocení až 1 týden, komfortní pocity během používání, obsah blahodárné aloe vera a velké 100 ml balení, se kterým výrazně ušetříte oproti menším roll-onům.

sweatstop forte na nadměrné pocení ověřeno

 

HLAVNÍ VÝHODY:

+ Vysoká účinnost proti pocení

+ Vyvinuto přímo na nadměrné pocení

+ Použití kdekoliv na těle vč. hlavy

+ 1 aplikace = okamžitý účinek

+ Balení vydrží 1-2 roky (použití 1x týdně)

+ Předchází pálení pokožky

+ Nebarví oblečení

dermatest certificate 9009 sweatstop forte

Když na pokožce záleží…

Víte, jak vznikl nápad na tento antiperspirant? Na trhu je spoustu agresivních přípravků s vysokou koncentrací hlinitých solí, které sice zabírají proti pocení, ale zároveň zatěžují pokožku. A tak vznikla myšlenka vyvinout stejně účinný antiperspirant, který bude jemný k pokožce a bude poskytovat svému uživateli příjemný pocit. Výsledkem je SweatStop Forte. Přípravek na nadměrné pocení s maximální přívětivostí k pokožce, který můžete bez obav používat dlouhodobě, aniž byste museli jakkoliv ubrat z požadavků na jeho nejvyšší účinnost.

SweatStop Forte je investicí do kvalitního přípravku proti nadměrnému pocení,
který poskytuje maximální komfort pro Vaši pokožku.

 

Zesílený účinek proti hyperhidróze

SweatStop Forte patří do skupiny přípravků s nejvyšší účinností proti pocení. Je přímo vyvinut proti hyperhidróze (nadměrné pocení). Tomu je maximální měrou přizpůsobeno jeho složení i forma aplikátoru. Praktická sprejová hlavice dokáže přípravek hravě dávkovat na větší plochy. To uvítáte zejména v případech silného pocení v objemnějších partiích jako jsou třeba záda. Nemusíte se již trápit nesmyslným používáním roll-onů proti nadměrnému pocení, které sice prodejci označují jako „na vše“, ale ve výsledku je to tak, že abyste je mohli vůbec použít, musíte jejich roztok nejprve namazat na prsty a poté jej roztírat po pokožce. Nemluvě o tom, že gelové agresivní roztoky často problematicky či nedostatečně působí na potní žlázy. Se SweatStop Forte takové problémy řešit vůbec nemusíte!

forte proti nadměrnému pocení

Oblasti použití

podpaží, hlava vč. obličeje, tělové partie (břicho, hrudník, záda), krk, ruce, nohy

SweatStop Forte je určen na všechny tělové partie, kde účinkuje proti pocení spolehlivě a bez rozdílu. Výjimku mohou tvořit dlaně a chodidla. Je to z toho důvodu, že zde se vyskytuje největší množství ekrinních žláz, které jsou velmi husté a vyžadují často vůbec nejsilnější možné roztoky. V oblasti chodidel a v oblasti dlaní tak v případě nadměrného pocení doporučujeme řadu Forte Max s upraveným složením speciálně pro tyto 2 partie.

Snadná aplikace

SweatStop Forte se používá vždy jen na noc těsně před spaním na problematickou partii či partie, a to v minimálním množství. Zpočátku se aplikuje obvykle 2-3x týdně dle potřeby, následně se aplikační interval prodlužuje až na 1x za týden v závislosti na rozsahu a intenzitě pocení. Postupem času pak stačí přípravek aplikovat jen v období, kdy cítíte nástup pocení. Antiperspirant nepodléhá exspiraci, takže jej můžete používat doslova roky bez toho, aniž by tím jakkoliv změnil svoji účinnost. Je bez vůně a jeho používáním není omezena osobní hygiena.

forte proti nadměrnému pocení aplikujte vždy na noc

Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Aktivní látky a bezpečnost

SweatStop Forte proti nadměrnému pocení je vyroben v Německu za použití nejpřísnějších norem. Je naprosto bezpečný a mohou jej používat i těhotné ženy, je vhodný i pro vegany. Komplexní molekula sloučeniny, kterou Forte využívá, je natolik velká, že neprostupuje pokožkou a působí pouze na jejím povrchu.

SweatStop Forte obsahuje jedinečnou směs látek, která je kombinací
vysoké účinnosti proti pocení a současně zachovává zdraví pokožky.

pečující látky o pokožku

SweatStop Forte je dermatologicky atestovaný mezinárodně uznávaným institutem Dermatest s hodnocením působení na pokožku jako „velmi dobrý“. Jedná se o celosvětově nejoblíbenější antiperspirant značky SweatStop na nadměrné pocení. SweatStop Forte je díky svým dosud nepřekonaným vlastnostem velmi populární také v lékárnách v Německu, Švýcarsku či Rakousku.


Kompletní složení

aloe vera, allantoin, kafr, chlorid hlinitý 13%,
voda, alkohol denat., fenethylalkohol, isopropylalkohol,
hydrogenovaný ricinový olej, glyceryllaurát, farnesol, hydroxid sodný

 

Specifikace SweatStop Forte na nadměrné pocení:

Obsah solí hliníku: 13%
Dermatolog. atest: Ano, s výsledkem velmi dobrý 
Země původu: Německo
Látky pro zdraví kůže: aloe vera, allantoin, kafr
Pokročilé certifikace: CE, ISO, certifikát kvality, Dermatest, ICADA, vegan, PLANT-MY-TREE®

 

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.

 

Jak hodnotí SweatStop FORTE na nadměrné pocení lidé na Heuréce?

sweatstop forte hodnocení heureka recenze

+ Opravdu funguje!
+ Jediný výrobek, který opravdu pomáhá proti nadměrnému pocení!
+ Nedráždí pokožku

Prostě a jednoduše – ZÁZRAK!!! Změnil mi život k lepšímu, kdo nezažil nadměrné pocení, nepochopí! Používám pravidelně již několik let ???? Tomu, kdo ještě váhá – jděte do toho! Ta cena Vám nakonec příjde směšná, když uvidíte výsledky! Výrobek navíc stačí opravdu nanášet v malém množství, tudíž jeho výdrž je vážně téměř 1 rok (100ml)


Přípravek funguje naprosto báječně. Upřímně řečeno daleko lépe, než jsem očekával. Po pocení ani památky. Stačí opravdu lehce nastříknout jednou za tři dny …


+ zabírá okamžitě
+ max. snižuje pocení
+ může se používat na celém těle

Forte používám na břicho a na hlavu, kde se dost potím a potřeboval jsem to rychle vyřešit. Původně jsem trochu nevěřil, že mi produkt dokáže pomoct, ale protože už jsem z toho byl opravdu totálně zoufalý, chtěl jsem ho vyzkoušet. Dal bych totiž nevím co, aby se stav zlepšil. Tento přípravek mi zabral a jsem z něj nadšený. Hlavně na té hlavě, kde už to bylo naprosto zničující. Používám forte asi 14 dní a pocení mi ustoupilo. Je to vážně super.


+ používám na celé tělo a stačí mi i menší množství
+ český návod
+ spolehlivý
+ zabral mi i na silné pocení
musí se používat na noc, občas na to zapomenu

trpím na silné pocení mnoho let, tohle je nejlepší antiperspirant, který jsem doposud měla, mohu se na něj opravdu spolehnout


+ funguje spolehlivě
+ dlouhá výdrž
–  nemůžu používat hned po sprše

Spolehlivý antiperspirant, který mě pomohl. Používám 1-2x týdně a pocení už nemusím řešit. To mi zcela vyhovuje.


+ funguje jak má
+ aplikuji 2x týdně
+ jistota a spolehlivost
–  musí se pouze na noc

Strávila jsem většinu svého mladého dospělého života rozpaky z nadměrného pocení v podpaží. Po nástupu do zaměstnání se moje situace ještě zhoršila. Co používám forte, pocení v podpaží mě už netrápí. Jen jsem si přála, abych tento přípravek našla dříve. Už se nemusím starat o pocení bez ohledu na to, jaké situaci musím v práci čelit.


+ funguje na 100%
+ bez svědění

používám na břicho a na záda, funguje spolehlivě


+ naprostá spokojenost

S tímto přípravkem jsem nadmíru spokojena. Po letech hledání něčeho, co by mi s pocením opravdu pomohlo, mohu konečně říci, že jsem našla pomoc proti pocení. Přípravek mohu jen a jen doporučit každému, kdo se trápí s pocením. Cena se mi jevila jako vysoká, ale používám ho jednou za každé 4 dny a to jedno stříknutí do podpaží. Lahvička mi vydrží něco přes půl roku. Hlavní je, že i při vysokých teplotách nemám mokré podpaží. Stejně tak se můžu spolehnout i při stresové zátěži. Tento přípravek mi skutečně sednul a nijak mne neomezuje, což je pro mne také velice důležité.


+ Funguje
–  Trošku vysušuje, ale nic co by krém na ruce nespravil.

Je to naprosto úžasná věc. Roky se mi hrozně přes léto potí ruce, a jelikož pracuji s lidmi, bylo to vždy nepříjemné. Dalším nechtěným efektem bylo, že se mi na rukou tvořily malé svědivé pupínky, ale tohle léto mám konečně pokoj. Nejprve jsem se bála investovat tolik peněz do „obyčejného“ spreje proti pocení, ale jsem vážně spokojená a každému, kdo má stejný problém, jedině doporučuji tohle vyzkoušet.doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SweatStop Forte proti nadměrnému pocení 100 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.