SweatStop Forte Max proti nadměrnému pocení rukou 100 ml

600 

Nejsilnější antiperspirant proti nadměrnému pocení dlaní na trhu. Je vyvinutý na míru potním žlázám na rukou, díky čemuž překonává univerzální řešení a pomáhá k dlouhodobému zlepšení stavu.

Intenzita pocení: silné až velmi silné
Výdrž balení: 6-12 měsíců
Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: sprej (100 ml)

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9002 Kategorie:

Suché dlaně po celý den

SweatStop Forte Max je specializovaný přípravek, který poskytuje dlouhodobou úlevu od nadměrného pocení dlaní. Jedná se o reálně nejsilnější antiperspirant na trhu, který obsahuje vyšší procento účinných látek proti pocení než kupříkladu známý Driclor. Přes svoji vysokou intenzitu proti pocení je SweatStop Forte Max velmi šetrný k pokožce rukou. Obsahuje látky pečující o zdraví a přirozený vzhled pokožky, zároveň poskytuje nadstandardní komfort během a po aplikaci.

SweatStop Forte Max je extra silný přípravek proti nadměrnému pocení dlaní a prstů na rukou.
Účinkuje ihned po první aplikaci.

nejsilnější antiperspirant proti pocení rukou na trhu


Oblast použití:
Dlaně

Přípravek je určený výhradně pro používání na pokožku dlaní a prstů rukou.

Na rozdíl od antiperspirantů tzv. na vše je Forte Max přímo vyvinutý na míru potním žlázám dlaní. Ty se výrazně liší od charakteru potních žláz například v podpaží, což je hlavní důvod, proč slabší univerzální přípravky v této oblasti velmi často nefungují.  

 

nadměrné pocení rukou při podání ruky

Dlaně jsou obecně jednou z nejvíce namáhaných partií těla vůbec (rukama neustále něco děláme, jsou permanentně v pohybu atd.). Pocení v oblasti dlaní má také velmi častou souvislost se stresem, typicky se začnou potit ruce například v obavě z důležité schůzky, životní události apod. Proto účinné vyřešení nadměrného pocení rukou vyžaduje antiperspiranty nejvyšší intenzity, které jediné dokáží udržet dlaně suché po delší dobu. Sprejová forma se navíc snáze nanáší a účinněji vytváří inhibitor proti pocení než univerzální roll-ony.

sweatstop forte max aplikujte vždy na noc

 

Snadná aplikace

SweatStop Forte Max se používá vždy jen na noc těsně před spaním. Pro plné rozvinutí účinků přípravku je totiž důležité, aby bezprostředně po aplikaci zůstaly dlaně v klidu (pokud se Vám ruce potí i v noci, doporučujeme do aplikačního rituálu přidat SweatStop Instant, který s tímto pomůže). Přes noc se vytváří inhibitor, který funguje jako obránce proti pocení rukou. Udržuje Vaše dlaně následující den či dny suché dle intenzity pocení rukou. U větších případů potivosti rukou není nutná denní aplikace, četnost aplikací je individuální podle vlastního uvážení. Používáním Forte Max není omezena klasická hygiena.

Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Aktivní látky a bezpečnost

SweatStop Forte Max proti nadměrnému pocení rukou je vyroben v Německu za použití nejpřísnějších norem. Je naprosto bezpečný a mohou jej používat i těhotné ženy, je vhodný i pro vegany. Komplexní molekula sloučeniny, kterou Forte Max využívá, je natolik velká, že neprostupuje pokožkou a působí pouze na jejím povrchu.

SweatStop Forte Max je unikátní řešení, jak omezit nepříjemné pocení rukou s medicínskou účinností.

sweatstop vaše šance na zlepšení stavu pocení dlaní

SweatStop Forte Max je dermatologicky atestovaný mezinárodně uznávaným institutem Dermatest s hodnocením působení na pokožku jako „velmi dobrý“, což je u nejsilnějšího antiperspirantu na trhu zcela bezkonkurenční výhodou. Jedná se o roky prověřený přípravek, který je na trhu už od roku 2006 a prodává se například v lékárnách v Německu, Rakousku či Švýcarsku.

dermatest velmi dobré sweatstop

Kompletní složení

allantoin, chlorid hlinitý 23%, kafr, voda, hydroxid sodný, alcohol denat.,
isopropyl alkohol, hydrogenovaný ricinový olej, glyceril laurát, farnesol fenethyalkohol

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.


doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SweatStop Forte Max proti nadměrnému pocení rukou 100 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.