SweatStop Forte Max proti nadměrnému pocení nohou 100 ml

610 

Přípravek nejvyšší intenzity na trhu určený proti nadměrnému pocení nohou a proti jejich zápachu. Je vyvinutý na míru potním žlázám chodidel, kde dosahuje znatelně lepších výsledků než univerzální řešení.

Intenzita pocení: silné až velmi silné
Výdrž balení: 6-12 měsíců
Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: sprej (100 ml)

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9012 Kategorie:

Konec problému s vlhkými a nevábně vonícími chodidly!

SweatStop Forte Max je reálně nejvýkonnější antiperspirant na trhu určený proti nadměrnému pocení nohou. Kromě pocení nohou řeší se stejnou spolehlivostí také zápach, chrání chodidla před mykózou a plísněmi. Věděli jste, že chodidla jsou mnohem hustěji pokryta potními žlázami, než například podpaží nebo naše tělo? SweatStop Forte Max obsahuje unikátní formuli látek, která dokáže dlouhodobě omezit jejich aktivitu. Obsahuje vyšší koncentraci aktivních látek, než například známý Driclor. Jedná se o intenzivní přípravek, který umožňuje omezit pocení nohou i v případech, kde univerzální přípravky velice často selhávají.

SweatStop Forte Max je unikátní kombinací maximální účinnosti
proti pocení nohou a komfortního pocitu během používání.

sweatstop pocení nohou maximální účinnost

Oblast použití

Primárně: Nohy

Složení a forma aplikátoru přípravku SweatStop Forte Max jsou maximální možnou měrou přizpůsobeny potřebám potních žláz na chodidlech. Plosky nohou jsou obecně jednou z nejvíce namáhaných partií těla vůbec (často stojíme, chodíme, nosíme uzavřenou obuv atd.). Proto účinné vyřešení nadměrného pocení nohou vyžaduje antiperspiranty nejvyšší intenzity, které jediné dokáží udržet nohy suché i při zvýšené aktivitě. Sprejová forma navíc dokáže pokrýt větší plochy nohou a dosahuje výrazně lepších výsledků, než univerzální roll-ony tzv. na všechno.

suché nohy po celý den sweatstop forte max

Snadná aplikace

SweatStop Forte Max se používá vždy jen na noc těsně před spaním. Pro plné rozvinutí účinků přípravku je totiž důležité, aby bezprostředně po aplikaci zůstaly nohy v klidu (pokud se Vám nohy potí i v noci, doporučujeme do aplikačního rituálu přidat SweatStop pudr, který s tímto pomůže). Přes noc se vytváří inhibitor, který funguje jako obránce proti pocení nohou. Udržuje Vaše chodidla následující den či dny suchá dle intenzity pocení nohou. U větších případů potivosti nohou není nutná denní aplikace, četnost aplikací je individuální podle vlastního uvážení. Používáním Forte Max není omezena hygiena nohou.

Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Aktivní látky a bezpečnost

SweatStop Forte Max proti nadměrnému pocení nohou je vyroben v Německu za použití nejpřísnějších norem. Je naprosto bezpečný a mohou jej používat i těhotné ženy, je vhodný i pro vegany. Komplexní molekula sloučeniny, kterou Forte Max využívá, je natolik velká, že neprostupuje pokožkou a působí pouze na jejím povrchu.

SweatStop Forte Max je nejsilnější antiperspirant na trhu,
který umožňuje bezpečné a dlouhodobé používání s vysokou šetrností k pokožce.

SweatStop Forte Max je dermatologicky atestovaný mezinárodně uznávaným institutem Dermatest s hodnocením působení na pokožku jako „velmi dobrý“, což je u nejsilnějšího antiperspirantu na trhu zcela bezkonkurenční výhodou. Jedná se o roky prověřený přípravek, který je na trhu už od roku 2006.

zdravé nohy bez mykózy sweatstop forte max


Kompletní složení

kafr, allantoin, chlorid hlinitý 23%, voda, hydroxid sodný, ethanol, isopropylalkohol,
ricinový olej hydrogenovaný, glyceril laurate (výtažek z rostlinných olejů), farnesol, fenethylalkohol

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SweatStop Forte Max proti nadměrnému pocení nohou 100 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.