SweatStop Forte Plus proti extrémnímu pocení podpaží 50 ml

(Hodnocení: 2)

399 

Specializovaný antiperspirant maximální intenzity určený pro případy, kdy z člověka doslova až kape pot. Proti pocení a zápachu v podpaží. Efekt jedné aplikace vydrží až 1 týden.

Intenzita pocení: velmi silné až extrémní
Výdrž balení: 6-12 měsíců
Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: roll-on (50 ml)


pečující látky o pokožku

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9005 Kategorie:

SweatStop Forte Plus – účinný jako Driclor, ale mnohonásobně šetrnější k pokožce

Antiperspirant proti extrémnímu pocení SweatStop Forte Plus je nejsilnějším přípravkem řady SweatStop proti pocení v oblasti podpaží. Jeho jedinečné složení je navrženo tak, aby tento přípravek dokázal odolat i velmi silným návalům potu, a to v dlouhodobém měřítku. Jeho efekt se nepočítá na hodiny, ale na dny. Jedna aplikace reálně vydrží až 1 týden. Je přímou obdobou známého Dricloru, ale s nesrovnatelně přívětivějším působením na pokožku.

sweatstop forte plus roll-on konec vašemu pocení

Spolehlivě eliminuje silné pocení v podpaží a zároveň nezatěžuje pokožku jako jiné takto intenzivní antiperspiranty proti hyperhidróze. Kromě pocení si hravě poradí také se zápachem v podpaží. Antiperspirant nebarví oblečení a pomůže Vám od nepříjemného pocení kdykoliv budete potřebovat. SweatStop Forte Plus je ideální možností pro všechny, kdo potřebují vyřešit extrémní pocení v podpaží a není jim při tom lhostejné, co přípravek obsahuje.

SweatStop Forte Plus poskytuje maximální možnou ochranu podpaží před pocením a zápachem,
a to i v případech, kdy z člověka doslova stékají kapky potu.


Oblast použití

Primárně: podpaží
Sekundárně: krk, břicho, záda, ruce, nohy

Složení a forma aplikátoru přípravku (roll-on/kulička) jsou maximálně přizpůsobeny potřebám potních žláz v oblasti podpaží, proto je primárně tento produkt určen do podpaží. Můžete jej však použít v případě potřeby i na další části těla. Na větší plochy těla (břicho, záda) spíše doporučujeme 100 ml variantu Forte Plus ve spreji, která se snáze nanáší na velké plochy.

sweatstop maximální účinnost proti pocení

Snadná aplikace

SweatStop Forte Plus se používá vždy jen na noc těsně před spaním, a to v minimálním množství. Stačí „projet“ podpaží 1x kuličkou a nechat zaschnout, to je vše. Používání přípravku nijak neomezuje hygienu, ani použití deodorantu či parfému, pokud jste zvyklý/á na nějakou konkrétní vůni. Samotný SweatStop Forte Plus je bez vůně. Nejčastější interval aplikace je 2x týdně, 50 ml balení vydrží při této četnosti aplikace okolo 6-12 měsíců. Obvykle se tento interval po čase prodlužuje, přičemž zcela postačuje 1 aplikace týdně. Antiperspirant není nutné používat pořád, ale pouze v momentech, kdy cítíme nástup pocení.

Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

 

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Aktivní látky a bezpečnost

SweatStop Forte Plus proti nadměrnému pocení podpaží je vyroben v Německu za použití nejpřísnějších norem. Je naprosto bezpečný a mohou jej používat i těhotné ženy, je vhodný i pro vegany. Komplexní molekula sloučeniny, kterou Forte Plus využívá, je natolik velká, že neprostupuje pokožkou a působí pouze na jejím povrchu.

sweatstop forte plus roll-on chrání proti pocení a zápachu

SweatStop Forte Plus není jen extra silný antiperspirant, zároveň obsahuje řadu kvalitních látek,
které zachovávají přirozenou strukturu a zdraví pokožky.

pečující látky o pokožku

SweatStop Forte Plus je dermatologicky atestovaný mezinárodně uznávaným institutem Dermatest s hodnocením působení na pokožku jako „velmi dobrý“, což je u takto silného antiperspirantu naprosto unikátní. Jedná se o roky prověřený přípravek, který je na trhu už od roku 2006. SweatStop Forte Plus je díky svým příznivým vlastnostem k dispozici například také v lékárnách v Německu, Švýcarsku či Rakousku.

Kompletní složení

aloe vera, panthenol (provitamín B5), chlorid hlinitý 19%, allantoin, voda, propylenglykol, uhličitan sodný,
hydroxyethylcelulóza, galactoarabinan, betain, sorbát draselný, kyselina citrónová, benzoan sodný

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.


doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

2 recenze SweatStop Forte Plus proti extrémnímu pocení podpaží 50 ml

  1. Mirka

    Funguje

  2. Magdalena Hudáčová

    Zatím jsem aplikovala dvakrát týdně a vůbec se nepotím. Prostě paráda.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.