AKCE

SweatStop Set kompletní ochrana proti pocení rukou

830 

Set specializovaných přípravků proti nadměrnému pocení dlaní se zesíleným účinkem. Maximální ochrana před pocením s okamžitým i dlouhodobým efektem.

Intenzita pocení: silné až velmi silné
Určeno pro: ženy, muži
Ušetříte oproti nákupu zvlášť: 140 Kč

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 90029008 Kategorie:

Opravdová úleva od vlhkých dlaní

SweatStop Set kompletní ochrana proti pocení rukou je speciální balíček 2 přípravků SweatStop přímo vyvinutých proti nadměrnému pocení rukou. Kombinuje v sobě nejsilnější přípravek na trhu sprej SweatStop Forte Max a SweatStop Instant krém. Současné používání obou antiperspirantů synergicky vzájemně podporuje jejich účinnost a zvyšuje výsledný efekt proti pocení. Působí nejen okamžitě, ale zejména dlouhodobě, což při správném používání vede až k celkovému snížení potivosti v oblasti dlaní.

sweatstop set proti pocení dlaní

Nejvyšší třída produktů proti pocení dlaní

Hlavní problémem řešení pocení dlaní je charakter potních žláz v této části těla. V momentě, kdy jsou potní žlázy na rukou příliš aktivní, je obtížnější omezit pocení. Ruce jsou potními žlázami velmi hustě pokryty a patří mezi jednu z nejvíce namáhaných částí těla. V těchto vlastnostech lze nalézt hlavní příčinu toho, proč univerzální nebo slabší antiperspiranty proti pocení dlaní velmi často selhávají. Značka SweatStop vyvinula přípravky, které jsou naopak specializované a přímo vyvinuté proti pocení dlaní. Tomu je maximálně přizpůsobeno jejich složení, intenzita i forma aplikátoru. Sprej a krém se snadno nanášejí a dokáží obsáhnout i větší množství potních žláz. Poskytují kompletní ochranu rukou před pocením a představují reálnou šanci, jak získat zpět pocit suchých dlaní.

SweatStop set obsahuje specializované přípravky pro okamžité a zároveň dlouhodobé omezení pocení dlaní.

90029008 sweatstop set ruce nejvyšší ochrana proti pocení rukou

Set kompletní ochrana proti pocení rukou obsahuje:

1x SweatStop Forte Max sprej s dlouhotrvajícím efektem 100 ml
1x SweatStop Instant krém s okamžitým efektem 50 ml

Oblast použití: Dlaně a prsty rukou

Snadná aplikace

Oba přípravky v tomto setu je možné kombinovat, nebo používat samostatně dle potřeby a rozsahu problému s pocením rukou. Kombinování přípravků se doporučuje zejména v obdobích zvýšené potivosti dlaní, kdy bývají ruce častěji a ve větší míře vlhké. A také v případech, kdy je zapotřebí udržet dlaně absolutně suché krátce po aplikaci spreje, aby se mohl plně rozvinout jeho účinek proti pocení. Sprej Forte Max se používá vždy pouze na noc, krém Instant je pak možné používat kdykoliv přes den.

Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Kompletní složení

SweatStop FORTE MAX
allantoin, chlorid hlinitý 23%, kafr, voda, hydroxid sodný, alcohol denat.,
isopropyl alkohol, hydrogenovaný ricinový olej, glyceril laurát, farnesol fenethyalkohol

SweatStop INSTANT
chlorhydrát hlinitý, mastek, voda, isopropyl alkohol, hydratovaný oxid křemičitý, hydroxid sodný,
hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý, bentonit, oxidy železa (77491,77492, 77499)

Doprava od 40 Kč (více než 2000 výdejních míst)
Při nákupu nad 1000 Kč doprava zdarma
Garance vrácení peněz v případě nespokojenosti
Platba kartou, QR kódem

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.

 

Přípravky obsažené v tomto setu můžete zakoupit také samostatně:


doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SweatStop Set kompletní ochrana proti pocení rukou“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.