SweatStop Instant pro okamžité zastavení pocení dlaní 50 ml

370 

Unikátní krém určený pro okamžité zastavení pocení dlaní. Účinek se dostavuje ihned po aplikaci a vydrží po dobu cca 1 hodiny.

Intenzita pocení: středně silné
Výdrž balení: 3-6 měsíců
Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: krém (50 ml)

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9008 Kategorie:

Suché dlaně za pár sekund

SweatStop Instant je specializovaný krém, který je určen pro okamžité zastavení pocení dlaní. Unikátní složení umožňuje nástup účinku doslova s instantním efektem do 30 sekund po aplikaci. Samotný efekt proti pocení posléze vydrží cca 1 hodinu. SweatStop Instant je tak ideálním a praktickým řešením pro všechny situace, kdy jsou ihned potřeba suché ruce. Na rozdíl od antiperspirantů na nadměrné pocení se nemusí SweatStop Instant používat na noc, naopak umožňuje opakované použití během dne, a to libovolně dle potřeby.

sweatstop instant proti pocení dlaní suché dlaně do 30 vteřin

SweatStop Instant je diskrétní krém proti pocení rukou s okamžitým nástupem účinku.


Do kanceláře, do školy i pro sportovce

SweatStop Instant je antiperspirant tělové barvy. Krém se rychle vstřebává a nezanechává po nanesení patrné stopy. Okolí jeho používání na první pohled nepozná. Je určen především pro ty z nás, pro něž jsou suché ruce důležité v pracovním, ale i soukromém životě. Speciálně je oblíben u lidí mívajících časté osobní schůzky, ale jeho vlastnosti ocení i sportovci, hudebníci nebo studenti. Kromě pocení dlaní vyvolaného zátěží je SweatStop Instant vhodný také na stresové pocení, které se zpravidla projevuje právě zvýšenou potivostí v oblasti rukou.

sweatstop instant krém pro suché dlaně


Aplikace

SweatStop Instant krém proti pocení dlaní je možné používat kdykoliv dle potřeby i několikrát během dne. Obvykle se používá krátce před schůzkou či sportovním výkonem a pro aplikaci postačí malé množství o velikosti hrášku. Krém je potřeba po nanesení rovnoměrně rozetřít a lehce vmasírovat do pokožky, aby pokryl co největší množství potních žláz na dlaních.

V případě, že potřebujete řešit pocení dlaní nejen okamžitě, ale také dlouhodobě, doporučujeme zakoupit specializovaný SweatStop SET proti pocení dlaní, který řeší pocení dlaní komplexně.

 

Oblast použití: dlaně

Přípravek je určený výhradně pro používání na pokožku dlaní a prstů rukou. Je vhodný pro muže, ženy i děti bez rozdílu.

sweatstop instant tělová barva


Kompletní složení

chlorhydrát hlinitý, mastek, voda, isopropyl alkohol, hydratovaný oxid křemičitý, hydroxid sodný,
hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý, bentonit, oxidy železa (77491,77492, 77499)

 

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.


doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SweatStop Instant pro okamžité zastavení pocení dlaní 50 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.