AKCE

Pánský set DUO 1+1 pro stále vonící podpaží bez potu

(Hodnocení: 1)

419 

Moderní pánský set DUO zamezuje silnému pocení v podpaží s nejvyšší účinností a zabraňuje tvorbě jakéhokoliv zápachu. Využívá nejnovější technologii, která aktivně udržuje podpaží suché a příjemně mužně vonící za každé situace.

Zaměření produktu: proti pocení a zápachu podpaží
Ušetříte: 120 Kč oproti nákupu zvlášť
Určeno pro: muže
Forma aplikátoru: roll-on

sweatstop duo varianta pro ženy   Přejít na dámskou variantu DUO

 

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 90219081g Kategorie:

Pánský set DUO. Už žádný nepříjemný zápach nebo mokro v podpaží

Suché a příjemně vonící podpaží je dnes standard, který se očekává od každého úspěšného muže. Jak ale na to, když stačí trochu vyšší teploty nebo stresové období a komerční přípravky z drogerie rázem dostatečně nefungují?

sweatstop duo pro muže proti pocení a zápachu v podpaží

 

Pánský set DUO 1+1 pro stále vonící podpaží bez potu je nejnovějším řešením, na které se budete moci vždy spolehnout. Dosahuje naprosto srovnatelných výsledků jako nejsilnější přípravky proti pocení na trhu. Na rozdíl od nich navíc spolehlivě zabraňuje vzniku jakéhokoliv zápachu v podpaží, poskytuje příjemnou vůni a pečuje o zdraví pokožky v podpaží.

Pánský set DUO 1+1 pro stále vonící podpaží bez potu obsahuje vše, co podpaží potřebuje. Poradí si s výrazným pocením, jakýmkoliv zápachem, poskytuje dlouhotrvající vůni a přináší komfortní pocit po aplikaci.

 

Vyvinuto specialisty na nadměrné a extrémní pocení

Ta tam jsou doby, kdy pižmovitý pach byl znakem mužnosti. V dnešní době se již přesně ví, jaká je spojitost mezi pocením a zápachem v podpaží, jak vznikají a jak jim čelit. Úspěšný výrobce specializovaných přípravků SweatStop vytvořil tento pánský set DUO na základě dlouholetých zkušeností s problémem nadměrného až extrémního pocení. Proto může reálně pomoci také právě vám. Vyladěná kombinace produktů poskytuje řadu výhod, které jinde nenajdete.

Antiperspirant SweatStop využívá unikátní mix aktivních látek, které spolehlivě dokáží zastavit pocení v podpaží, a to až na jeden týden bez nepříjemných pocitů po aplikaci. Ruku na srdce, dokáže toto váš současný antiperspirant?

moderní set pro muže kteří chtějí být svěží a bez potu

 

K tomu připočtěte deodorant, který pracuje na zcela jiném principu, než jste byli dosud zvyklí. Nepřekrývá pachy, neovlivňuje stav podpaží. Funguje tak, že zabraňuje tvorbě a rozkladu látek, které způsobují nepříjemné zápachy. Přeměňuje je na látky, které nejsou aromaticky aktivní a žádný člověk je nijak necítí. S tímto setem se nebudete muset obávat pracovní porady, zkoušek ve škole, nebo setkání s přáteli.

 

SweatStop Set zabraňuje tvorbě mokrých fleků na oblečení. Nebarví tkaniny a umožňuje pravidelné používání bez vlivu na zdraví pokožky.


Vůně přípravků

V rámci setu plní roli hlavního přípravku pro tvorbu vůně deodorant. Jelikož se jedná o pánskou variantu je zvolena decentnější svěží vůně, která působí nevtíravě a zejména přirozeně. Speciálně u mužů jsou těžké umělé vůně spíše na škodu. Po vstřebání do pokožky uvolňuje deodorant vůni postupně, takže se můžete těšit na efekt, který vydrží.

Antiperspirant vůni poskytuje jen velice jemnou, která vychází z aloe vera, která je jeho součástí. Aloe vera je obecně vnímána příjemně a spíše nevýrazně. To je výhoda, protože se oba produkty z pohledu vůně nijak nemíchají a nepřebíjí.

 

sweatstop duo pro muže


Oblast použití: podpaží

Složení a forma aplikátoru přípravku (roll-ony) jsou maximálně přizpůsobeny potřebám pokožky v oblasti podpaží. Antiperspirant působí proti tvorbě potu v podpaží, deodorant poskytuje vůni, omezuje zápach podpaží, přičemž pečuje o zdraví a přirozený vzhled pokožky.

 

Snadná aplikace

Antiperspirant se používá vždy pouze na noc, deodorant můžete používat kdykoliv dle potřeby (optimálně ráno). Součástí balení je návod v češtině s podrobnými informacemi k aplikaci.

 

Bezpečnost a zdraví podpaží

Značka SweatStop si zakládá na kvalitě obsažených látek, abyste mohli svému podpaží dopřát co nejkvalitnější péči. Neobsahuje žádná barviva, silikony, minerální oleje, parabeny, SLS / SLES, PEG či PPG látky. Kromě aktivní ochrany před potem a zápachem pečuje o zdraví pokožky v podpaží. Udržuje optimální pH, předchází vzniku podráždění, podporuje celkovou vitalitu a svěžest pokožky.


Pánský set DUO – obsah balení:
1x Antitranspirant SweatStop DUO men Forte 50 ml
1x Deodorant SweatStop DUO men 50 ml
Baleno v praktické krabičce s českým návodem. Pánský set DUO je vhodný také jako pěkný dárek.

 

Kompletní složení

Antiperspirant

aloe barbadensis (aloe vera), prášek z listové šťávy, panthenol, levulinát sodný, sorban draselný, kyselina citronová, lehká vůně, voda, chlorohydrát hlinitý, pentylenglykol, hydroxyethylcelulóza, polyglyceryl-6 kaprylát, polyglyceryl-4 kaprát

Deodorant

esenciální olej ze šalvěje lékařské, triethylcitrát, sodná sůl kyseliny mléčné, voda, pentylenglykol, polyglyceryl-6 kaprylát, polyglyceryl-4 kaprát, xanthanová guma, levulinát sodný, sorban draselný, kyselina citronová, mužská vůně

sweatstop logo

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.

1 recenze Pánský set DUO 1+1 pro stále vonící podpaží bez potu

  1. Pavel

    Chtěl jsem vyzkoušet tuto novinku, protože už mám kladnou zkušenost se Swetstopem. Jen mi vždycky trochu vadilo, že ty klasické přípravky od Swetstopu nijak nevoní, což je hlavně u podpaží docela takové nepraktické. Tady je obsažený i deodorant, který sliboval vůni, to bylo pro mně lákavé. Kdybych to měl porovnat, tak antiperspirant pomáhá proti pocení asi podobně jako sprej, co jsem měl předtím a deodorant voní příjemně, takže mám nyní vše. Ze začátku mi jen vadilo, že musím používat antiperspirant na noc a deodorant ráno, ale rychle jsem si zvykl a dneska už je to pro mě normální věc. Hlavně za ten výsledek to stojí.

    • Ondřej Molík – Sweatstop.cz

      Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi a hodnocení. Antiperspirant je nutné používat pouze na noc, protože v tomto období jsou potní žlázy nejméně aktivní a může se tak maximálně rozvinout účinek přípravku. Přes noc se vytváří ochranná vrstva, která posléze zabraňuje pocení. Při její tvorbě je důležité, aby tělo bylo co nejvíce v klidu. Při aplikaci přes den by byl efekt proti pocení výrazně menší. Věříme, že i přes toto drobné omezení budete nadále s produkty spokojený.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.