Pánský deodorant proti zápachu podpaží 50 ml

220 

Specializovaný deodorant využívající nejnovější technologii, která udrží vaše podpaží svěží a příjemně vonící i v těch nejnáročnějších dnech. Nebarví oblečení, spolehlivě likviduje zápach a předchází jeho vzniku.

Zaměření produktu: proti zápachu podpaží
Značka: SweatStop
Určeno pro: muže
Forma aplikátoru: roll-on (50 ml)

sweatstop logo

 

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9081g Kategorie:

Pánský deodorant, se kterým zapomenete na zápach podpaží, ať jste kdekoliv

Deo SweatStop je přípravek nové generace, který pracuje na úplně jiném principu než běžně známé deodoranty. Ty obvykle zápach pouze překrývají, nebo jej blokují za cenu ovlivnění přirozeného stavu pokožky. SweatStop za vás bude pracovat proti zápachu zcela přirozeně a aktivně zabraňovat vzniku aromatických nevábně vonících látek v podpaží.

 

nejlepší pánský deodorant proti zápachu

 

Všichni jistě znáte ten nepříjemný pižmovitý nebo štiplavý zápach linoucí se z podpaží, který není nikomu příjemný. SweatStop dokáže tomuto předejít. Umí totiž aktivovat přeměnu látek na povrchu pokožky na takové, jejichž rozkladem žádný zápach nevzniká. Jedná se o nejmodernější způsob boje proti zápachu, který funguje velmi spolehlivě a nezasahuje do přirozeného fungování pokožky.


Deodorant SweatStop nemění fyziologii podpaží, zabraňuje tvorbě zápachu tak, že stimuluje přeměnu aromatických látek na povrchu pokožky na takové, které nezpůsobují žádný zápach.

Kromě aktivního řešení zápachu pracuje deodorant SweatStop také s bakteriemi, které žijí na povrchu pokožky podpaží. Obsahuje mimo jiné esenciální olej ze šalvěje a sůl kyseliny mléčné, které zabraňují množení mikrobů a předchází zánětům. Deodorant SweatStop se stará o podpaží komplexně, zajišťuje nadstandardní péči, která udržuje podpaží svěží a voňavé.

 

sweatstop pánský deodorant zabraňuje zápachu podpaží

 

Oblast použití: podpaží

Složení a forma aplikátoru přípravku (roll-on) jsou maximálně přizpůsobeny potřebám pokožky v oblasti podpaží. Pánský deodorant omezuje zápach podpaží, přičemž pečuje o zdraví a přirozený vzhled pokožky. Pokud potřebujete řešit nejenom zápach, ale i nadměrné pocení v této oblasti, doporučujeme zakoupit cenově zvýhodněný SweatStop pánský set DUO, který obsahuje tento deodorant doplněný o přípravek proti nadměrnému pocení.

Snadná aplikace

Pánský deodorant SweatStop můžete používat kdykoliv dle potřeby. Ideálně pak ráno, aby mohly být jeho vlastnosti co nejvíce využity. Nejsou známy žádné vedlejší účinky či nežádoucí reakce, deodorant je vhodný pro všechny typy pokožky.

 

sweatstop přípravek proti zápachu podpaží pro muže

 

Bezpečnost a zdraví podpaží

Pánský deodorant SweatStop si zakládá na kvalitě obsažených látek, abyste mohli svému podpaží dopřát co nejlepší péči. Neobsahuje žádná barviva, silikony, minerální oleje, parabeny, SLS / SLES, PEG či PPG látky. Kromě aktivní ochrany před zápachem se deodorant stará o zdraví pokožky v podpaží. Udržuje optimální pH, předchází vzniku podráždění, podporuje celkovou vitalitu a svěžest pokožky.

Pánský deodorant SweatStop na rozdíl od řady běžně dostupných deodorantů zachovává přirozenou mikroflóru pokožky v podpaží a nezpůsobuje její přecitlivělost.

Kompletní složení

esenciální olej ze šalvěje lékařské, triethylcitrát, sodná sůl kyseliny mléčné, voda, pentylenglykol, polyglyceryl-6 kaprylát,
polyglyceryl-4 kaprát, xanthanová guma, levulinát sodný, sorban draselný, kyselina citronová, mužská vůně

 

sweatstop logo

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pánský deodorant proti zápachu podpaží 50 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.