• Sleva

IXAL Antiperspirant bez hliníku 50 ml

499,00 Kč
399,00 Kč Ušetříte 100,00 Kč

- antiperspirant zcela bez hliníku
- omezuje pocení fyziologicky, neblokuje potní žlázy
- snižuje pocení na normální úroveň
- určen pro řešení hyperhidrózy
- nezanechává skvrny na oblečení
- pro všechny typy pokožky vč. citlivé

výhody sweatstop ixal

Počet

 

 

 

SweatStop IXAL - antiperspirant bez hliníku, který funguje

Pocení v podpaží patří mezi nejčastější a nejvíce obtěžující druhy pocení. Dokážete si představit antiperspirant, který by dokázal řešit nadměrné pocení v podpaží a to bez hlinitých solí, bez ucpávání potních žláz a dokonce tak, že kůži vyživuje, ošetřuje a zlepšuje její stav? Představujeme Vám revoluční švýcarskou novinku na nadměrné pocení v podpaží SweatStop IXAL roll-on.

ixal detail výhody

Unikátní šetrné složení

Antiperspirant SweatStop IXAL nijak neblokuje potní žlázy. IXAL roll-on je založen na unikátní kombinaci látek s patentovanou účinnou látkou F.A.G.®, která je vyrobena z aktivních mastných kyselin. Obsahuje například také olivový olej, lněná semena a kakaové máslo. SweatStop IXAL je klinicky testovaný a celosvětově patentovaný.  Neobsahuje hliník, ani žádné sloučeniny hliníku. Je vhodný i pro velice citlivou pokožku.

Určen na nadměrné pocení v podpaží

IXAL roll-on je především inovativním přípravkem. Snižuje nadměrné pocení a normalizuje sekreci potu přirozeným a fyziologickým způsobem bez utěsnění pórů potních žláz, čímž je neblokuje ani neucpává. Objem balení 50 ml.


nejlepší antiperspirant bez hliníku pro muže

Jednoduché použití

IXAL je ve formě kuličky (roll-on). Aplikuje se tenká vrstva třikrát denně na vyčištěnou a osušenou pokožku podpaží. Po zlepšení stavu je aplikace snížena na dvakrát denně. S dalším zlepšením poté postačí aplikace pouze 1x denně (ráno). Narozdíl od konkurečních přípravků proti nadměrnému pocení je IXAL roll-on možné bez obav používat také po holení podpaží.

Pro ženy a pro muže, i pro vegany

Přípravek je vhodný pro ženy a muže bez rozdílu. IXAL roll-on nezanechává žádné stopy na oblečení a je zcela diskrétní. Díky jeho šetrnosti k pokožce je možné jej kombinovat s oblíbeným deodorantem či parfémem bez jakéhokoliv omezení. IXAL roll-on je vhodný také pro vegany.


nejlepší antiperspirant bez hliníku pro ženy

Bezpečnost a zdravotní nezávadnost

IXAL roll-on snižuje nadměrné pocení a normalizuje sekreci potu přirozeným a fyziologickým způsobem bez utěsnění nebo zakrytí pórů potních žláz. Při používání IXAL roll-on nehrozí žádné vedlejší účinky, žádné podráždění pokožky. Dermatologicky testováno.

ixal fag

Připraven pro český trh

Informace o IXAL roll-on jsou kompletně v českém jazyce. Součástí balení je příbalový leták se všemi potřebnými informacemi. Produkt je vyroben a certifikován pro EU, je opatřen certifikátem CE, vyroben dle norem ISO 9001. Jedná se o léčivo s nejnižším možným rizikovým stupněm (1), tedy volně prodejné léčivo bez předpisu.

9771
18 ks