SweatStop pudr proti pocení a zápachu nohou
  • SweatStop pudr proti pocení a zápachu nohou
  • SweatStop pudr proti pocení a zápachu nohou detail

SweatStop pudr 60g

250,00 Kč

hodnocenihodnocenihodnocenihodnocenistar  (1 hodnocení)

Vysoce absorpční pudr proti zápachu a pocení nohou.

+ zesílená absorpce potu na chodidlech
+ eliminuje zápach nohou a předchází mu
+ inovativní aplikátor, žádný rozsypaný prášek
+ působí na bakterie rozkládající pot
+ zcela diskrétní, je tělové barvy
+ bez hliníku, vhodný i pro citlivou pokožku

+ prevence před dalšími kožními problémy nohou

logo sweatstop

Počet
Skladem, ihned k odeslání

 

 

 

SweatStop pudr - jednička na trhu na zápach nohou,
se zesíleným absorpčním efektem nedává potu šanci

SweatStop Pudr je unikátní přípravek proti pocení a zápachu nohou. V kategorii absorpčních přípravků a přípravků proti zápachu chodidel patří k tomu vůbec nejlepšímu, co může na trhu nalézt. SweatStop Pudr velmi účinně vstřebává pot a působí na bakterie, které rozkládají pot. Právě zesílený absorpční efekt je jedním z nej, kterými se tento pudr může pyšnit. Pudr udržuje chodidla v optimální kondici, pečuje o jejich pokožku a chrání je před různými kožními problémy.

Sportujete? Trávíte hodně času v kanceláři? Musíte často nosit uzavřenou obuv?
Nosíte ve škole tenisky? Pak by rozhodně neměl tento pudr chybět ve vaší výbavě.

zápach nohou

Zápach nohou, neviditelný strašák

Možná se ptáte, proč je absorpční efekt tak důležitý? Bakterie, které se vyskytují běžně na našich chodidlech, pot rozkládají a vznikají látky způsobující tolik nepříjemný zápach nohou. Ve vlhkém prostředí, které pot na chodidlech vytváří, se bakteriím navíc velmi dobře daří, množí se a doslova na naší pokožce hodují. SweatStop Pudr nejenže dokáže chodidla dokonale vysušit, navíc na chodidlech zůstává a chrání je i v čase po aplikaci. Bakterie pudr rády nemají a jejich aktivita je oslabena. Navíc Pudr díky jemnému filmu na pokožce udržuje chodidla v optimálním stavu, což nenutí organismus vylučovat tolik potu, jako při stavech, kdy jsou vystavována vysoké zátěži nebo „zapařena“.

Jen suché a zdravé nohy jsou dokonale chráněny před zápachem. Díky SweatStop Pudru takový stav nohou nebude jen zbožným přáním.

zápach nohou sportování

Pudr, který je technologicky o krok napřed

Kromě vysoké účinnosti a zesílené absorpční schopnosti se SweatStop Pudr může pyšnit další obrovskou výhodou. Pokud jste již v minulosti zkoušeli nějaký prášek proti pocení a zápachu nohou, patrně Vás rozčiloval nepořádek, který po aplikaci pudru zůstával. Běžné prášky na nohy se zpravidla složitě nanášejí, navíc se drolí a zanechávají po sobě zbytky.

SweatStop vyvinul pudr, který je opatřený inovativním aplikátorem. Není v práškové formě, ale prášek je ztužen do práškové tyčinky. Po aplikaci tak nezůstávají žádné zbytky! Pudr je v diskrétní tělové barvě, což je další velké plus oproti všem ostatním pudrům. Jeho používání není na první pohled vidět, jak tomu bývá u klasických bílých pudrů na nohy. Prášek Vám zároveň nebude zůstávat na rukou, takže „ošetření“ můžete pohodlně provést prakticky kdekoliv.

sweatstop pudr apotheke.blog


Vyrobeno dle veganských zásad a bez hliníku

SweatStop Pudr je vyroben dle zásad veganů a norem ISO. Vysoký výrobní standard není vidět jen na samotném přípravku, ale také na pokožce. Po otevření balení překvapí příjemné skořicová vůně s nádechem mentolu. Vůně není nijak výrazná, naopak decentní a vhodná pro oblast nohou. Mentol dodávám nohám pocit svěžesti. Skořice zase působí proti pachům. Celkově je pudr malých rozměrů a vejde se do kapsy či do jakéhokoliv zavazadla. Můžete jej tak brát s sebou kamkoliv, kam budete potřebovat.

co pomůže na zápach nohou

Zcela bezpečný, vhodný i pro teenagery a těhotné

SweatStop Pudr je určen pro muže a ženy bez rozdílu. Mohou jej používat i osoby mladšího věku, ale třeba také ženy během těhotenství. Je vhodný i pro osoby s velmi citlivou pokožkou. Během mnohaletého používání pudru (pozn. značka SweatStop je na trhu od roku 2006) nebyly zaznamenány žádné negativní efekty.
Pudr je dermatologicky testovaný německým institutem Dermatest, který více než 25 let provádí testy kosmetických a farmaceutických přípravků. U žádného z 30 testovaných jedinců nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky.

Pokud jste zaznamenali problémy se zápachem nohou, pak rozhodně nenechávejte problém prohlubovat. Nejde pouze o to, že zápach nohou je možná ten vůbec nejvíce odsuzovaný okolím, ale také o to, že permanentní problémy s potivostí ničí naši obuv, psychiku a v neposlední řadě nám mohou způsobit i řadu dalších kožních problémů (např. mykóza).

Samozřejmě jsou i jiné možnosti, například střídat denně obuv, nosit jen otevřené typy obuvi, ochlazovat pravidelně a osušovat chodidla. Ale upřímně, kdo z nás má v dnešní době tuto možnost? Pocení a zápach nohou vyžadují účinné řešení. Ať již chodíme do práce, do školy, sportujeme, nebo jen rádi nosíme obuv, která je z robustnějších nebo umělých materiálů, jsme odkázáni na přípravky, které nám s tímto pomohou. SweatStop Pudr je právě takovým pomocníkem, na který se můžete skutečně spolehnout, a to i v těch nejsložitějších chvílích.

zápach nohou mykóza

Více o pocení a zápachu nohou...

Pozor na přemnožené bakterie Kyetococcus sedentarius

Za zápach nohou mohou bakterie Kyetococcus sedentarius. Těmto bakteriím se velmi daří v temných a vlhkých místech. Není proto žádným překvapením, že si doslova libují v uzavřených botách.
Tyto bakterie produkují organické kyseliny a také pachově velmi problematické sloučeniny síry. Ne nadarmo se odér síry přirovnává k aroma zkažených vajec. Zmiňované bakterie se živí odumřelou kůží a oleji z pokožky. Jakmile se rozrostou, začnou jako odpadní látky vylučovat výše uvedené kyseliny a sloučeniny síry.
Právě proto, že si bakterie libují v temných místech, často nepomůže, že si osprchujeme nohy. Jakmile je dáme opět do uzavřené obuvi, bakterie se budou znovu množit a celý proces jen o trochu zpomalíme.

Co způsobuje zápach nohou?

Něco tu smrdí… Jakmile k tomu dojde, je zle. Odhaduje se, že problémy se zápachem nohou trpí 10-15% procent populace. Zápach nohou společnost netoleruje a odsuzuje. Pocení nohou není z sociálního hlediska tak hrozné jako zápach nohou. Těžko někomu vysvětlíte, že páchnoucí nohy nejsou problémem hygieny, ale vyšší potivosti, která se hygienou souvisí jen okrajově. Většina lidí se potí na chodidlech z důvodu jejich zahřívání při zátěži (chodidla jsou jednou z nejvíce namáhaných částí těla), ale také třeba z důvodu hormonálních výkyvů (typický problém v pubertě nebo během těhotenství). Určité bakterie žijící na naší pokožce tento pot rozkládají a vzniká zápach. Zápach nohou je tedy velmi úzce spojení s potivostí.

co způsobuje zápach nohou

Jak dále mohu zdraví svých nohou podpořit?

Zde je pár ověřených tipů, jak dostat své nohy do kondice i v momentech, kdy SweatStop pudr nepoužíváme:
✔️    střídejte obuv, na každý den ideálně jiný pár
✔️    nechávejte obuv na světle/sluníčku, nikoliv v temném botníků
✔️    používejte alespoň občas antiperspirant proti pocení chodidel
✔️    vyhýbejte se syntetickým materiálům
✔️    používejte jen vlastní ručník
✔️    choďte čas od času doma naboso


SweatStop pudr aplikace:

Pudr se aplikuje na chodidla zcela individuálně. Nejvyššího efektu se dosahuje při aplikaci ráno po omytí a osušení chodidel. Pudr je možné aplikovat několikrát denně, a to kdykoliv během dne dle potřeby. Detailnější informace o aplikaci a dermatologickém certifikátu naleznete v sekci "APLIKACE" (viz horní menu).


SweatStop pudr složení:

Mastek, parafin Cinnamomum zeylanicum Bark Powder, Paraffinum Liquidum, isopropylmyristát, mentol, Aloe Barbadensis výtažek z listů, kyselina citronová, benzoan sodný, sorbát draselný, Alcohol denat

Trápí Vás kromě zápachu i nadměrné pocení nohou?

Pak by Vám neměl uniknout cenově zvýhodněný SweatStop Set proti pocení nohou. Kromě pudru na zápach nohou obsahuje také antiperspirant SweatStop Forte Max. Kombinací těchto 2 přípravků získáte nejsilnější řešení proti nadměrnému pocení nohou na trhu. Intenzitou překonávají například Driclor, přesto jsou šetrné k pokožce a minimalizují nepříjemné pocity po aplikaci. A co je nejpodstatnější, jsou vyvinuty přímo pro oblast chodidel, nejedná se o přípravky tzv. „na všechno“.

sweatstop set nohy


tab 9007   tab výhody nákupu

RECENZE - HODNOCENÍ

starstarstarstarstar Sandra

zatím spokojenost, používám 14 dnů

9007
33 ks