SweatStop Pudr proti silnému zápachu nohou 60g

250 

Pudr pro oblast chodidel s ultra-absorpčním efektem, díky kterému dokáže dokonale vysušit chodidla. Předchází zápachu nohou a eliminuje nežádoucí bakterie.

Typ přípravku: proti zápachu
Výdrž balení: 4-9 měsíců

Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: prášková tyčinka (60g)

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9007 Kategorie:

Voňavé a suché nohy po celý den

SweatStop pudr proti silnému zápachu nohou je specializovaná prášková tyčinka, která dokáže dokonale vysušit chodidla a zabránit dalšímu vytváření zapáchajících látek na povrchu pokožky. Díky ultra absorpčnímu efektu pohlcuje prášková tyčinka vlhkost z povrchu pokožky a eliminuje bakterie, které rozkládají pot na silně aromatické látky. Absorpční efekt funguje naprosto spolehlivě i v případech, kdy bývají chodidla velmi silně pokrytá potem. Při pravidelném používání tohoto přípravku získávají chodidla potřebnou svěžest, zdravější vzhled a jsou méně náchylná k budoucímu pocení.

sweatstop pudr proti zápachu nohou příjemně voní po skořici a mentolu 

SweatStop Pudr je naprosto diskrétní. Díky tělové barvě jeho používání okolí nepozná
a Vy si můžete nerušeně užívat pocitu suchých a svěže vonících nohou.


Elegantní způsob, jak na vlhká chodidla

Přípravek SweatStop proti silnému zápachu nohou překonává dosud používaná řešení nejen svým zesíleným absorpčním efektem, ale také technologickým zpracováním. Prášek je pevně ztužený do celistvé formy, která umožňuje jeho pohodlné nanášení. Už žádný rozsypaný prášek všude okolo. Prášek se nanáší vestavěným aplikátorem přímo z tyčinky na chodidla a nevyžaduje další složité postupy. Účinkuje okamžitě. Jeho použití je tak praktické nejen doma, ale využijete ho také na cestách, v kanceláři, ve škole či sportovní šatně.

sweatstop pudr voňavé nohy po celý den zápach nohou u žen

Aplikace

Pudr proti silnému zápachu nohou je možné používat kdykoliv dle potřeby i několikrát během dne. Obvykle se používá ráno či během dopoledne, aby se co nejvíce využilo jeho vlastností proti zápachu. Pro jednu aplikaci postačí pár tahů tyčinkou. U silnějšího zápachu nohou je možné používat i vícekrát.

Vůně přípravku je velmi příjemná a je dána kombinací obsažené skořice a mentolu.
Samotná vůně nijak neomezuje a je vhodná pro muže i ženy bez rozdílu.


Oblast použití:
chodidla

Přípravek je určený výhradně pro používání na pokožku plosek a prstů nohou.

sweatstop pudr proti zápachu chodidel


Kompletní složení

aloe vera, mastek, skořice, mentol, kyselina citronová, minerální olej, isopropylmyristát, benzoan sodný, sorbát draselný, alcohol denat.

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.


doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SweatStop Pudr proti silnému zápachu nohou 60g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.