SweatStop Forte proti nadměrnému pocení podpaží 50 ml

399 

Přípravek proti nadměrnému pocení podpaží, které spolehlivě omezuje, a to s maximálním komfortem pro uživatele. Efekt jedné aplikace vydrží až 1 týden.

Intenzita pocení: silné až velmi silné
Výdrž balení: 6-12 měsíců
Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: roll-on (50 ml)

pečující látky o pokožku

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9001 Kategorie:

SweatStop Forte – suché podpaží po mnoho dní

SweatStop Forte je vysoce účinný antiperspirant speciálně vyvinutý proti nadměrnému pocení podpaží. Nejedná se o běžný antiperspirant, je navržen tak, aby dokázal řešit i případy těžších forem pocení. Díky unikátnímu mixu aktivních látek, které žádný jiný přípravek proti nadměrnému pocení neobsahuje, poskytuje nadstandardně kvalitní a dlouhodobou ochranu proti pocení. Dokáže spolehlivě zastavit pocení v podpaží až na 1 týden, přitom zachovává pokožku zdravou a bez podráždění.

SweatStop Forte překonává svým komfortem pro uživatele ostatní řešení proti pocení v podpaží.

suché podpaží bez kompromisu

 

Složení a forma aplikátoru přípravku (roll-on) jsou maximálně přizpůsobeny potřebám potních žláz v oblasti podpaží, proto je primárně tento produkt určen do podpaží. Můžete jej však použít v případě potřeby i na další části těla. Na větší plochy těla (břicho, záda) doporučujeme variantu Forte ve spreji, která se snáze nanáší na velké plochy.

sweatstop forte roll-on účinnost proti pocení

Oblast použití

Primárně: podpaží
Sekundárně: hlava vč. obličeje a čela, dekolt, hrudník, břicho

 

Snadná aplikace

SweatStop Forte se používá vždy jen na noc těsně před spaním, a to v minimálním množství. Stačí „projet“ podpaží 1x kuličkou a nechat zaschnout, to je vše. Používání přípravku nijak neomezuje hygienu, ani použití deodorantu či parfému, pokud jste zvyklý/á na nějakou konkrétní vůni. Samotný SweatStop Forte je bez vůně. Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Pozn. nejčastější interval aplikace je 2x týdně, 50 ml balení vydrží při této četnosti aplikace okolo 6 měsíců. Obvykle se tento interval po čase prodlužuje, takže může přípravek vydržet klidně i 1 rok.

sweatstop forte 50 ml na nadměrné pocení v podpaží

 

Aktivní látky a bezpečnost

SweatStop Forte proti nadměrnému pocení podpaží je vyroben v Německu za použití nejpřísnějších norem. Je naprosto bezpečný a mohou jej používat i těhotné ženy, je vhodný i pro vegany. Komplexní molekula sloučeniny, kterou Forte využívá, je natolik velká, že neprostupuje pokožkou a působí pouze na jejím povrchu.

SweatStop Forte nezatěžuje pokožku jako jiné takto silné antiperspiranty,
naopak obsahuje látky, které zachovávají přirozenou strukturu pokožky.

pečující látky o pokožku

SweatStop Forte je dermatologicky atestovaný mezinárodně uznávaným institutem Dermatest s hodnocením působení na pokožku jako „velmi dobrý“, což je u takto silného antiperspirantu naprosto unikátní. Jedná se o roky prověřený přípravek, který je na trhu už od roku 2006.

dermatest velmi dobré sweatstop 

Kompletní složení

aloe vera, panthenol (provitamín B5), chlorid hlinitý 13%, kamenec, betain, allantoin, sorbát draselný,
kyselina citrónová, benzoan sodný, propylenglykol, kopolyol dimetikonu (silikonový olej),
hydroxypropylmethylcelulóza (stabilizátor běžně využívaný v potravinách), galactoarabinan (polysacharid z modřínu), voda

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.


doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SweatStop Forte proti nadměrnému pocení podpaží 50 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.