AKCE

Nadměrné pocení v podpaží SweatStop Forte Plus 50 ml

340 

Přípravek na nadměrné pocení v podpaží s maximální účinností. Spolehlivě odstraňuje také zápach v podpaží. Efekt jedné aplikace vydrží až 1 týden.

Intenzita pocení: velmi silné až extrémní
Výdrž balení: 6-12 měsíců
Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: roll-on (50 ml)

pečující látky o pokožku

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9005g Kategorie: ,

Nadměrné pocení v podpaží

Nadměrné pocení v podpaží může člověka výrazně omezovat. Jakmile se začnou stále častěji objevovat mokré skvrny v podpaží, je vhodné sáhnout po vysoce účinném přípravku proti nadměrnému pocení. Specializovaný antiperspirant SweatStop Forte Plus je nejsilnějším přípravkem řady SweatStop proti pocení a zápachu v oblasti podpaží. Jeho jedinečné složení je navrženo tak, aby tento přípravek dokázal odolat i velmi silným návalům potu, a to v dlouhodobém měřítku. Jeho efekt se nepočítá na hodiny, ale na dny. Jedna aplikace reálně vydrží až 1 týden. Je přímou obdobou známého Dricloru, ale s nesrovnatelně přívětivějším působením na pokožku.

SweatStop Forte Plus je stejně účinný jako Driclor, ale mnohonásobně šetrnější k pokožce!

sweatstop forte plus roll-on konec vašemu pocení

 

Spolehlivě eliminuje silné pocení v podpaží a zároveň nezatěžuje pokožku jako jiné takto intenzivní antiperspiranty proti hyperhidróze. Kromě pocení si hravě poradí také se zápachem v podpaží. Antiperspirant nebarví oblečení a pomůže Vám od nepříjemného pocení kdykoliv budete potřebovat. SweatStop Forte Plus je ideální možností pro všechny, kdo potřebují vyřešit nadměrné pocení v podpaží a není jim při tom lhostejné, co přípravek obsahuje.

SweatStop Forte Plus poskytuje maximální možnou ochranu podpaží před pocením a zápachem,
a to i v případech, kdy z člověka doslova stékají kapky potu.

Oblast použití

Primárně: podpaží
Sekundárně: krk, břicho, záda, ruce, nohy

Složení a forma aplikátoru přípravku (roll-on/kulička) jsou maximálně přizpůsobeny potřebám potních žláz v oblasti podpaží, proto je primárně tento produkt určen do podpaží. Můžete jej však použít v případě potřeby i na další části těla. Na větší plochy těla (břicho, záda) spíše doporučujeme 100 ml variantu Forte Plus ve spreji, která se snáze nanáší na velké plochy.

sweatstop maximální účinnost proti pocení

 

Snadná aplikace

SweatStop Forte Plus se používá vždy jen na noc těsně před spaním, a to v minimálním množství. Stačí „projet“ podpaží 1x kuličkou a nechat zaschnout, to je vše. Používání přípravku nijak neomezuje hygienu, ani použití deodorantu či parfému, pokud jste zvyklý/á na nějakou konkrétní vůni. Samotný SweatStop Forte Plus je bez vůně. Nejčastější interval aplikace je 2x týdně, 50 ml balení vydrží při této četnosti aplikace okolo 6-12 měsíců. Obvykle se tento interval po čase prodlužuje, přičemž zcela postačuje 1 aplikace týdně. Antiperspirant není nutné používat pořád, ale pouze v momentech, kdy cítíme nástup pocení.

Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Aktivní látky a bezpečnost

SweatStop Forte Plus na nadměrné pocení v podpaží je vyroben v Německu za použití nejpřísnějších norem. Je naprosto bezpečný a mohou jej používat i těhotné ženy, je vhodný i pro vegany. Komplexní molekula sloučeniny, kterou Forte Plus využívá, je natolik velká, že neprostupuje pokožkou a působí pouze na jejím povrchu.

sweatstop forte plus roll-on na nadměrné pocení v podpaží chrání proti pocení a zápachu

 

SweatStop Forte Plus není jen extra silný antiperspirant, zároveň obsahuje řadu kvalitních látek,
které zachovávají přirozenou strukturu a zdraví pokožky.

pečující látky o pokožku

SweatStop Forte Plus je dermatologicky atestovaný mezinárodně uznávaným institutem Dermatest s hodnocením působení na pokožku jako „velmi dobrý“, což je u takto silného antiperspirantu naprosto unikátní. Jedná se o roky prověřený přípravek, který je na trhu už od roku 2006. SweatStop Forte Plus je díky svým příznivým vlastnostem k dispozici například také v lékárnách v Německu, Švýcarsku či Rakousku.

Kompletní složení

aloe vera, panthenol (provitamín B5), chlorid hlinitý 19%, allantoin, voda,
propylenglykol, uhličitan sodný, hydroxyethylcelulóza, galactoarabinan,
betain, sorbát draselný, kyselina citrónová, benzoan sodný

 

Nejčastější dotazy k produktu SweatStop Forte Plus na nadměrné pocení v podpaží

Pomůže mi tento přípravek od pocení?

Ano, SweatStop Forte Plus představuje nejvyšší možnou ochranu před pocením v podpaží, jakou můžete na současném trhu pořídit. Pomáhá v případech nadměrného pocení, pocení ze stresu, ale i běžných případech zvýšené potivosti v závislosti na zátěži či počasí. Je to doslova antiperspirant pro náročné. Prakticky ničím jej nelze srovnávat s běžnými komerčními antiperspiranty, které převyšuje ve všech možných aspektech. U pocení jde hlavně o výdrž, spolehlivost a komfortní používání, a to poskytuje SweatStop Forte Plus v nejvyšší možné míře.

V čem se liší SweatStop od jiných značek zaměřených na nadměrné pocení v podpaží?

SweatStop je celosvětově prověřená značka, která prošla mnohaletým vývojem. Jedná se o antiperspiranty přímo vyvinuté odborníky na nadměrné pocení. Řada běžných přípravků, které jsou v lékárnách, drogeriích či na internetu k dostání, neposkytuje nic jiného než upravené formy hlinitých solí v různých intenzitách. SweatStop jde jinou cestou. Využívá sice také hlinité soli, ale zároveň věnuje stejnou péči pokožce a tomu, abyste antiperspiranty mohli používat dlouhodobě s příjemným pocitem. SweatStop obsahuje zcela unikátní formuli složení, která přináší účinné řešení nadměrného pocení v podpaží a zároveň pečuje o zdraví pokožky s minimálním rizikem nežádoucích účinků.

Může používání nejsilnějších antiperspirantů způsobovat nepříjemné pocity po aplikaci?

Ano, může. Roztoky založené čistě na hliníku, nebo ještě hůře v kombinaci s alkoholem, jsou pro podpaží určitou zátěží. Někdo ji zvládá lépe, někdo hůře, v závislosti na stupni pocení, citlivosti pokožky apod. Bohužel i v dnešní době se často setkáváme s přístupem typu „je jedno, co to dělá, hlavně, že to funguje“. Jinak řečeno, když můj antiperspirant funguje, tak ho používám, i když mě po něm pálí pokožka… Často je to důsledek špatné informovanosti, že existuje alternativa, která toto řeší a také reklamní trik některých prodejců, které tyto věci bagatelizují. U SweatStopu přemýšlíme jinak. Antiperspiranty sami používáme a jsme 100% přesvědčeni o tom, že na komfortu po aplikaci a působení na pokožku záleží naprosto stejně jako na jeho účinnosti.

Za jak dlouho mohu očekávat výsledky?

SweatStop Forte Plus zastavuje nadměrné pocení v podpaží prakticky okamžitě po první aplikaci. Občas se výsledek dostaví později, protože u některých intenzit pocení je nutné nejprve najít správné dávkování. SweatStop stačí používat v minimálním množství, v případech extrémního pocení, kdy z člověka doslova kape, je dobré začít na minimum a postupně přidat až do té míry, kdy už zůstane člověk v suchu. Pocení je značně individuální, proto se i dávkování může lišit. Obvykle se přípravek aplikuje 1-2x týdně, tato četnost většinou naprosto postačuje. Při dlouhodobém používání SweatStop dochází často také k celkové snížení potivosti, což umožňuje prodlužovat intervaly mezi aplikacemi, nebo přechod na slabší antiperspirant.

sweatstop logo


doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nadměrné pocení v podpaží SweatStop Forte Plus 50 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.