sweatstop forte max 100 ml
  • sweatstop forte max 100 ml
  • sweatstop forte max 100 ml nadměrní pocení nohou

SweatStop Forte Max 100 ml (nohy)

610,00 Kč

starstarstarstar0-5-star  (2 hodnocení)

Vysoce účinný antiperspirant proti nadměrnému pocení nohou a zápachu.

+ specializovaný antiperspirant
+ na nadměrné pocení nohou
+ efektivní proti zápachu nohou

+ prevence před mykózou a plísněmi
+ šetrný k pokožce

+ dlouhotrvající efekt
+ bez vůně

Počet
Skladem, ihned k odeslání

 

 

 

sweatstop forte max

Nadměrné pocení nohou

Trpíte na nadměrné pocení nohou? Vždy, když se zujete, Vaše nohy jsou cítit zápachem a jsou vlhké až mokré? Jste často v uzavřené obuvi a Vaše nohy se tak výrazněji potí či hodně sportujete?

Máme pro Vás specializovaný antiperspirant s vysokým účinkem proti pocení nohou a chodidel. SweatStop Forte Max 100 ml je sprej určený na nadměrné pocení nohou a chodidel. Viditelné výsledky ihned druhý den po aplikaci. SweatStop Forte Max pomáhá proti pocení nohou, chrání nohy před mykózou.

Po aplikaci vytváří ochrannou vrstvu, čímž udržuje nohy suché a chrání tak před zápachem. Unikátní složení spolehlivě zabraňuje nadměrnému pocení nohou s dlouhotrvajícím účinkem.     
        

pocení nohou u žen

Jak na nadměrné pocení nohou?

SweatStop Forte Max se aplikuje vždy na noc na suchou a nepodrážděnou pokožku. Na večer si opláchnete nohy, osušíte je a použijete sprej, který několikrát aplikujete na potřebnou oblast nohou. Následně vyčkáte, až roztok zaschne a jdete spát.

Přes noc se vytvoří inhibitor, který funguje jako obránce proti pocení nohou. Udržuje Vaše chodidla následující den suché. U větších případů potivosti nohou není nutná denní aplikace, ale četnost aplikací je individuální podle vlastního uvážení. Sprej SweatStop Forte Max není „agresivní“ a je velmi šetrný k pokožce. Nemusíte tak mít strach z nežádoucích účinků, nebo mít obavy z nepříjemného pálení kůže.

Více o správné aplikaci naleznete v záložce horního menu "APLIKACE".

pocení nohou

Forte Max na nadměrné pocení nohou:

specializovaný antiperspirant
na nadměrné pocení nohou
• efektivní proti zápachu nohou

• prevence před mykózou a plísněmi
• šetrný k pokožce

• dlouhotrvající efekt
• bez vůně


Složení a dermatologický certifikát

Dermatologický test provedla společnost DERMATEST® GmbH. Společnost DERMATEST® GmbH provádí testy a klinicky kontrolované lékařské hodnocení v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu již více než 25 let.

Sprej SweatStop Forte Max byl hodnocen jako "velmi dobrý na pokožku". Detailnější informace naleznete v záložce "APLIKACE" (viz horní menu).

tab 9012  tab výhody nákupu

poceni
HODNOCENÍ - RECENZE


hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda prazdna      11-07-2019

Funguje dobře

hvezdahvezdahvezdahvezdahvezda      05-04-2019 Kamil

Přípravek je velmi účinný a pomohl mi.

přidat recenzi

*
  Recenze vyjadřují subjektivní názor uživatelů. Vzhledem k tomu, že pocení má ryze individuální charakter (v závislosti na typu pokožky, příčině pocení, zdravotním stavu apod.), mohou se dosažené výsledky lišit.

9012
57 ks