• Sleva
antiperspirant sweatstop forte max 20 ml
  • antiperspirant sweatstop forte max 20 ml

SweatStop Forte Max 20 ml - pocení nohou

295,00 Kč
249,00 Kč Ušetříte 46,00 Kč
S DPH Obvyklá doba doručení: 2 pracovní dny od objednání

Trpíte na nadměrné pocení nohou? Vždy, když se zujete, Vaše nohy jsou cítit zápachem a jsou vlhké až mokré? Jste často v uzavřené obuvi a Vaše nohy se tak výrazněji potí či hodně sportujete? Máme pro Vás specializovaný antiperspirant s vysokým účinkem proti pocení nohou a chodidel za velmi příznivou cenu. SweatStop Forte Max 20 ml je sprej určený na nadměrné pocení nohou a chodidel. Viditelné výsledky ihned druhý den po aplikaci.

Počet
Skladem

  • Dbáme na ochranu vašich údajů Dbáme na ochranu vašich údajů
  • Rychlé a diskrétní doručení Rychlé a diskrétní doručení
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů Možnost vrácení zboží do 14 dnů

Pocení nohou - specializovaný antiperspirant SweatStop Forte Max

sweatstop forte max

SweatStop Forte Max pomáhá proti pocení nohou, chrání nohy před mykózou. Po aplikaci vytváří ochranou vrstvu, čímž udržuje nohy suché a chrání tak před zápachem. Unikátní složení spolehlivě zabraňuje nadměrnému pocení nohou po celý den.  Jedná se o sprej prémiové kvality, který je velmi oblíben zejména v západní Evropě, do podvědomí a obliby se dostává také již u nás. Přípravek SweatStop je vyráběn v Německu.     
            Jak antiperspirant Sweatstop Forte max funguje?

pocení nohou u žen

SweatStop Forte Max se aplikuje vždy na noc na suchou a nepodrážděnou pokožku. Na večer si opláchnete nohy, osušíte je a použijete sprej, který několikrát aplikujete na potřebnou oblast nohou. Následně vyčkáte, až roztok zaschne a jdete spát. Přes noc se na ústí potních žláz vytvoří inhibitor, který funguje jako obráce proti pocení nohou. Udržuje Vaše chodidla následující den suché. U větších případů potivosti nohou je nutná denní aplikace, u menších případů pocení nohou je potom četnost aplikací individuální podle vlastního uvážení. Sprej SweatStop Forte Max není „agresivní“ a je velmi šetrný k pokožce. Nemusíte tak mít strach z nežádoucích účinků, nebo mít obavy z nepříjemného pálení kůže.


Jaké jsou hlavní výhody SweatStop Forte Max proti pocení nohou?

pocení nohou

max. specializovaný antiperspirant na nadměrné pocení nohou
je velmi šetrný k pokožce

nezanechává žádné skvrny na oblečení
prověřený a spolehlivý přípravek

praktické balení, vhodné tak i na cesty
obsahuje látku kafr pro uklidnění
vhodný i pro vegany
bezkonkurenční cena produktu

   
Aplikace

Abyste docílili úplného rozvinutí účinku přípravku SweatStop Forte Max proti pocení nohou, je zcela klíčová aplikace roztoku těsně před spaním na čistou, zcela suchou a nepodrážděnou pokožku. Díky tomu může dojít k rozvinutí jeho efektu, kdy soli působí na ústí potních pórů. Při zaschnutí roztoku je již nutné se vyhnout jakékoliv fyzické aktivitě, aby nedošlo ke zvýšení tvorby potu v následujících hodinách po aplikaci, proto je aplikace ideální právě před spaním. Jelikož je nejvíce potních žláz na nohou, je pro spolehlivé řešení proti pocení nohou doporučováno aplikaci opakovat každý den,  četnost aplikace může být však individuální (podle pocení každého jedince), zpravidla se používá 3-5x nastříkání spreje na chodidlo. Používání spreje SweatStop Forte Max proti pocení nohou není nijak dotčena obvyklá hygiena. Účinek se projeví po 1-3 aplikacích. Ve vzácných případech může trvat déle, než se účinky plně dostaví.

Postup aplikace:
• Vyčistěte a osušte Vaše nohy a chodidla před spaním
• 3-5x sprej použijte na potřebnou oblast nohou
• Před oblečením nechte úplně zaschnout, aby se zabránilo skvrnám


Upozornění:

neaplikujte přípravek během aktivity
neaplikujte přípravek na poškozenou nebo podrážděnou pokožku
vyhněte se kontaktu s očima či ústy
uchovávejte mimo dosah dětí

Složení

Aqua, Alcoholdenat., hydroxid sodný, Isopropyl Alcohol, Allantoin, Peg-40 hydrogenovaný ricinový olej, Glyceril laurát, Farnesol fenethylalkohol, Aluminium chlorid, Kafr
   

Dermatologicky testováno

Na rozdíl od většiny konkurenčních přípravků na bázi hlinitých solí je SweatStop Forte přívětivý k pokožce. Dermatologický test provedla společnost DERMATEST® GmbH. Společnost DERMATEST® GmbH provádí testy a klinicky kontrolované lékařské hodnocení v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu již více než 25 let. Sprej SweatStop Forte Max byl hodnocen jako "velmi dobrý na pokožku". Nebyly nalezeny nežádoucí účinky u žádného z třiceti testovaných subjektů.

poceni

5 hvezd    05-04-2019 Kamil

Přípravek je velmi účinný a pomohl mi.

poceni

Počet hodnocení: 1
Průměr hodnocení: 5,0
EAN produktu: 7640139735126

*
  Recenze vyjadřují subjektivní názor uživatelů. Vzhledem k tomu, že pocení má ryze individuální charakter (v závislosti na typu pokožky, příčině pocení, zdravotním stavu apod.), mohou se dosažené výsledky lišit.

9512
182 ks

Parametry

Značka
SweatStop
Oblasti použití
nohy, plosky nohou, chodidla, prsty u nohou
Přísady pro péči o pokožku
kafr
Aktivní ochrana
min. 24 hodin
Forma
sprej s pumpičkou
Aplikace
před spaním na suchou, nepodrážděnou pokožku
Obsahuje hlinité soli
ano
Parfemace
ne
Dermatologicky testováno stupněm
velmi dobré
Normy
vyrobeno dle ISO 9001 a GMP
Vyrobeno
Německo
Intenzita výrobku
23 (maximum 23)

Ke stažení

certifikat_Forte_max

Ke stažení (57.56k)