SweatStop Forte Plus proti extrémnímu pocení 100 ml

630 

Nejvýkonnější tělový sprej proti extrémnímu pocení, kdy z člověka doslova až stékají kapky potu. Dokáže pomoci i v těch nejtěžších případech s vysokým komfortem pro uživatele.

Intenzita pocení: velmi silné až extrémní
Výdrž balení: 12-24 měsíců
Určeno pro: ženy, muži
Forma aplikátoru: sprej (100 ml)

pečující látky o pokožku

Skladem, ihned k odeslání


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč).
Od 1000 Kč doprava zdarma.

Katalogové číslo: 9006 Kategorie: ,

Nejsilnější SweatStop s dlouhotrvajícím účinkem

SweatStop Forte Plus je specializovaný přípravek proti extrémnímu pocení kdekoliv na těle. Jedná se o antiperspirant nejvyšší intenzity, který je určen pro případy velmi silného pocení. Tento tělový sprej obsahuje unikátní mix látek, které dokáží spolehlivě odolat náporu potu. Svým účinkem proti pocení je Forte Plus alternativou ke známému Dricloru, zde však veškerá podobnost končí.

sweatstop forte plus proti silnému pocení

Liší se nejen složením, ale zejména přívětivostí k pokožce, aplikačním mechanismem a celkovým komfortem používání i v dlouhodobém horizontu. Pokud se hodně potíte, jistě oceníte velké 100 ml balení, které vydrží při běžném používání okolo 1-2 roků. Přípravek se nekazí a nepodléhá datu spotřeby, takže i když jej hned nespotřebujete, nic se neděje, bude Vám fungovat i po čase.

SweatStop Forte Plus dokáže pomoci v případech velmi silného pocení,
kdy z člověka doslova až kape pot.

sweatstop forte plus recenze hodnocení

Oblasti použití

tělové partie (břicho, hrudník, záda), podpaží, krk, ruce, nohy

Pokud potřebujete výrazně omezit pocení i jinde, než pouze v podpaží, je sprej vhodnější volbou než-li roll-on. Kuličkové antiperspiranty sice prodejci také označují jako „na vše“, jejich používání mimo oblast podpaží je však zpravidla komplikovaná a s horšími výsledky. SweatStop Forte Plus je antiperspirant ve spreji přímo vytvořený proti silnému pocení v různých tělových partiích.

sweatstop forte plus bez pocení


SweatStop Forte Plus a použití na hlavu a obličej

Přestože je SweatStop Forte Plus maximálně přívětivý k pokožce a jeho účinek v tomto směru nemá konkurenci, před používáním na hlavu a obličej doporučujeme vždy nejprve vyzkoušet na malé ploše pokožky hlavy, zda nebude silný až příliš. Přeci jen, někdo máme pokožku v obličeji výrazně citlivější. Speciálně pro oblast hlavy a obličeje proto doporučujeme primárně jiný sprej SweatStop Forte, který obvykle v této partii zcela postačuje.


Snadná aplikace

SweatStop Forte Plus se používá vždy jen na noc těsně před spaním na problematickou partii či partie, a to v minimálním množství. Zpočátku se aplikuje obvykle 2-3x týdně dle potřeby, postupem času se interval prodlužuje a přípravek stačí aplikovat jen v období, kdy cítíte nástup pocení. Antiperspirant je bez vůně a jeho používáním není omezena osobní hygiena.

forte plus proti pocení aplikujte vždy na noc

Součástí každého balení je příbalový leták v češtině.

sweatstop cz příbalový leták k aplikaci

Aktivní látky a bezpečnost

SweatStop Forte Plus proti extrémnímu pocení je vyroben v Německu za použití nejpřísnějších norem. Je naprosto bezpečný a mohou jej používat i těhotné ženy, je vhodný i pro vegany. Komplexní molekula sloučeniny, kterou Forte Plus využívá, je natolik velká, že neprostupuje pokožkou a působí pouze na jejím povrchu.

SweatStop Forte Plus obsahuje nejvyšší množství kvalitních látek jako aloe vera či pantenol pro komfortní pocit po aplikaci.

pečující látky o pokožku

SweatStop Forte Plus je dermatologicky atestovaný mezinárodně uznávaným institutem Dermatest s hodnocením působení na pokožku jako „velmi dobrý“, což je u nejsilnějšího antiperspirantu na trhu zcela bezkonkurenční výhodou. Jedná se o roky prověřený přípravek, který je na trhu už od roku 2006. SweatStop Forte Plus je díky svým příznivým vlastnostem k dispozici například také v lékárnách v Německu, Švýcarsku či Rakousku.

 

Kompletní složení

aloe vera, panthenol, chlorid hlinitý 19%, allantoin, kafr, voda, alkohol denat., isopropylalkohol,
dimethicon (silikon), hydrogenovaný ricinový olej, hydroxid sodný, glyceryl laurát, fenetylalkohol, EDTA, farnesol

Mohlo by vás zajímat…

Používání během těhotenství

Všechny produkty SweatStop jsou zcela bezpečné a dermatologicky atestované renomovaným německým institutem (Dermatest). Veškeré působení probíhá pouze na svrchní vrstvě pokožky, přičemž molekuly nijak nepronikají do těla. Antiperspiranty se tak mohou bez obav používat i v těhotenství a během kojení. Pouze z preventivního důvodu se nedoporučuje používat v době kojení přípravek v oblasti prsou, protože zde může dojít k delšímu kontaktu úst miminka s pokožkou.

Osobní hygiena

Používáním přípravků proti pocení SweatStop není nijak omezena osobní hygiena. Můžete se umýt či osprchovat, aniž by to mělo na účinek přímý vliv. Pokud preferujete nějakou konkrétní vůni můžete používat jako doplněk k antiperspirantu SweatStop také jakýkoliv parfém či deodorant.

Původ zboží

SweatStop klade hlavní důraz na kvalitu a kontrolu obsažených látek. Proto se vyrábí přímo v Německu, nikoliv v asijských zemích. Všechny přípravky SweatStop jsou originální, certifikované a s jasným původem zboží.


doprava zdarma

zásilkovna a zbox

zákaznická podpora

rychlá expedice


 

Zpět na začátek a objednat

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SweatStop Forte Plus proti extrémnímu pocení 100 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.