• Sleva

SweatStop Sensitive 15 ml (pocení hlavy)

249,00 Kč
199,00 Kč Ušetříte 50,00 Kč
S DPH Obvyklá doba doručení: 2 pracovní dny od objednání

Antiperspirant proti pocení SweatStop Sensitive je speciálně vyvinut pro citlivou pokožku. Pokud hledáte účinný přípravek proti pocení a zároveň máte citlivou pokožku, je tento specializovaný antiperspirant určen pro Vás. SweatStop Sensitive 15 ml obsahuje látku aloe vera, která pomáhá chránit pokožku proti podráždění a zklidňuje ji.

Počet
Skladem

  • Dbáme na ochranu vašich údajů Dbáme na ochranu vašich údajů
  • Rychlé a diskrétní doručení Rychlé a diskrétní doručení
  • Možnost vrácení zboží do 14 dnů Možnost vrácení zboží do 14 dnů

SweatStop Sensitive – účinný antiperspirant proti pocení a zároveň velmi šetrný k pokožce


sweatstop nejjemnější antiperspirantTrápí Vás pocení a zároveň víte, že máte jemnější a citlivou pokožku? Vaše pokožka často zrudne a je podrážděná či nepříjemně svědí?
SweatStop Sensitive účinně pomáhá proti pocení. Unikátní složení spolehlivě zabraňuje pocení a zároveň je velmi šetrné k pokožce díky obsažené látce aloe vera. Antiperspirant je od prověřené švýcarské značky SweatStop, která si zakládá na maximálním efektu svých přípravků proti pocení. SweatStop Sensitive je specializovaný antiperspirant vysoké účinnosti proti pocení, který nastupuje tam, kde běžné antiperspiranty nepomáhají. Sensitive se může používat na celém těle, v podpaží nebo v oblasti hlavy. Jedná se o přípravek prémiové kvality, který je velmi oblíben zejména v západní Evropě a nyní je k dispozici také u nás.

Antiperspirant SweatStop Sensitive není agresivní k pokožce a díky obsahu látky aloe vera je velmi šetrný k pokožce. Pokud hledáte účinný specializovaný antiperspirant proti pocení, na který se budete moci opravdu spolehnout i ve stresových situacích a zároveň máte obavy z nežádoucích účinků, jakými mohou být nepříjemné pálení či svědění kůže, je pro Vás SweatStop Sensitive ideální volbou. Nejedná se o běžný antiperspirant, je určen pro všechny (ženy, muži), jenž trápí pocení v podpaží, na těle či v oblasti hlavy.

Jak antiperspirant SweatStop Sensitive funguje?

Po nastříkání a následném zaschnutí antiperspirantu SweatStop Sensitive se na ústí potních žláz vytvoří inhibitor, který vytváří přes noc ochrannou vrstvu, která brání následný den/dny proti viditelnému pocení. Vaše tělo bude v suchu. Antiperspirant se nemusí nutně používat denně, používá se opakovaně teprve tehdy, až budete znovu pociťovat návrat pocení v dané oblasti těla. Samotná četnost opakované aplikace je proto zcela individuální.

pocení hlavy

Výhody antiperspirantu SweatStop Sensitive:

• je určen pro oblast podpaží, těla, hlavy
• jedná se o specializovaný přípravek proti pocení pro citlivou pokožku
• je šetrný k pokožce (může se používat i na obličej)
• prověřený přípravek (na trhu od r. 2006)
• ekonomické balení, vhodné nejen na cesty
• obsahuje látku aloe vera, která chrání proti svědění a podráždění
• je vhodný také pro vegany


Aplikace:

Abychom docílili co nejlepšího výsledku proti pocení, je nutné aplikovat antiperspirant SweatStop Sensitive těsně před spaním na čistou, zcela suchou a nepodrážděnou pokožku. Díky tomu se může plně rozvinout efekt antiperspirantu, kdy na ústí potních žláz se vytvoří přes noc ochranná vrstva. Během tohoto procesu je proto nutné, abychom se vyhnuli jakékoliv aktivitě, tedy aby nedošlo ke zvýšení tvorby potu v nejbližších hodinách po aplikaci. Proto je aplikaci zcela klíčové provádět těsně před spaním, kdy je naše tělo v největším klidu. Aplikaci je doporučeno opakovat přibližně každé 2-3 dny, četnost aplikace však může být individuální (např. 1-2x týdně). Používáním přípravku proti pocení Sensitive není nijak omezena osobní hygiena. Pokud je to žádoucí, je možné použít také váš oblíbený deodorant nebo pleťovou vodu. Účinek se projeví po 1-3 aplikacích. Ve vzácných případech může trvat déle, než se účinky plně dostaví.

• Požadovanou část pokožky, kde chcete aplikovat Sensitive, před spaním nejprve vyčistěte a osušte
• 1-2x nastříkejte na požadovanou partii těla (např. podpaží)
• Před oblečením nechte úplně zaschnout, aby se zabránilo skvrnám

V případě, že budete chtít aplikovat přípravek SweatStop Sensitive používat na oblast hlavy či obličeje, pak nepoužívejte antiperspirant Sensitive přímo, ale k aplikaci provádějte v menším množství pomocí kousku vaty. Vlasy je nutné odhrnout, aby se roztok dostal k pokožce. V případě barevných vlasů je třeba nejprve přípravek otestovat na menší ploše, protože aplikace antiperspirantu může vést ke změně zabarvení.


pocení obličeje dermatestHLAVNÍ BODY SPRÁVNÉ APLIKACE SWEATSTOP SENSITIVE:

- aplikuje se výhradně na noc před spaním
- aplikuje se pouze na čistou, suchou a nepodrážděnou pokožku
- aplikovat standartně postačí menší množství přípravku (1-2x nastříkání)
- vyvarovat se příliš časté aplikaci (neaplikovat denně – obvykle stačí 2-3x týdně/individuální)
- zabraňte vniknutí do očí a kontaktu s ústy či s poraněnou pokožkou
- příslušnou část pokožky nejméně 48 hodin před a 12 hodin po nanesení tohoto přípravku neholte

Upozornění:
• neaplikujte přípravek během fyzické aktivity, nedošlo by k rozvinutí účinku

• uchovávejte mimo dosah dětí


Dermatologicky testováno:

Na rozdíl od většiny konkurenčních přípravků na bázi hlinitých solí je SweatStop Sensitive velmi přívětivý k pokožce. Dermatologický test provedla společnost DERMATEST® GmbH. Společnost DERMATEST® GmbH provádí testy a klinicky kontrolované lékařské hodnocení v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu již více než 25 let. SweatStop Sensitive je vhodným řešením, pokud Vás trápí pocení a zároveň máte citlivou pokožku.

Složení:

Isopropyl Alcohol, Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Propylene Glycol, Cyclomethicone, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cyclomethicone

9503
20 ks

Parametry

Značka
SweatStop
Oblasti použití
tělo, podpaží, hlava (není určeno na dlaně a chodidla)
Přísady pro péči o pokožku
aloe vera, kafr
Forma
sprej s pumpičkou
Dermatologicky testováno stupněm
velmi dobré
Normy
vyrobeno dle ISO 9001 a GMP
Vyrobeno
Německo