SweatStop Sensitive pro citlivou pokožku
  • SweatStop Sensitive pro citlivou pokožku
  • SweatStop Sensitive pro citlivou pokožku detail

SweatStop Sensitive 100 ml

649,00 Kč

Antiperspirant s aloe vera pro velmi citlivou pokožku.

+ univerzální antiperspirant
+ pro tělo, hlavu, obličej i podpaží
+ eliminuje pot a zápach
+ přímo pro citlivou pokožku
+ je bez vůně
+ 100 ml balení

Počet
Skladem, ihned k odeslání

 

 

 

sweatstop nejjemnější antiperspirantAntiperspirant SweatStop Sensitive

Trápí Vás pocení a zároveň víte, že máte jemnější a citlivou pokožku? Vaše pokožka často zrudne a je podrážděná či nepříjemně svědí?

Antiperspirant proti pocení SweatStop Sensitive je speciálně vyvinut pro citlivější pokožku. Může se používat na celém těle, v podpaží nebo v oblasti hlavy a obličeje. Pokud hledáte účinný přípravek proti pocení a zároveň máte citlivou pokožku, je tento specializovaný antiperspirant určen pro Vás.

SweatStop Sensitive  obsahuje látky jako aloe vera, provitamín B5 či kafr, které pomáhají chránit pokožku proti podráždění a zklidňují ji.

Jak Sweatstop Sensitive funguje?

Po nastříkání, jemném vmasírování a následném zaschnutí antiperspirantu SweatStop Sensitive se na ústí potních žláz vytvoří inhibitor, který vytváří přes noc ochrannou vrstvu, která brání následný den/dny proti viditelnému pocení.

Molekuly roztoku jsou natolik velké, že neprostupují bazální membránou pokožky. Při aplikaci na naporučenou pokožku tak přípravek nijak neproniká do těla. Antiperspirant se nemusí nutně používat denně, používá se opakovaně teprve tehdy, až budete znovu pociťovat návrat pocení v dané oblasti těla. Samotná četnost opakované aplikace je proto zcela individuální.

pocení hlavy

Výhody antiperspirantu Sensitive:

• univerzální antiperspirant
pro tělo, hlavu, obličej i podpaží
• eliminuje pot a zápach
• přímo pro citlivou pokožku
• je bez vůně
• 100 ml balení


Pro koho je určen:

Antiperspirant je vhodný pro muže i ženy a je vyroben dle zásad, které vyznávají vegané. Speciálně je pak určen těm z nás, kteří mají velmi citlivou pokožku. Praktické balení je pak ideální pro všechny, kdo chtějí antiperspirant značky SweatStop snadno používat.


pocení obličeje dermatestAplikace:

SweatStop Sensitive se aplikuje pouze na noc na čistou, suchou a nepodrážděnou pokožku. Detailnější informace o aplikaci naleznete v sekci "APLIKACE" (viz horní menu).


Dermatologicky testováno:

Na rozdíl od většiny konkurenčních přípravků na bázi hlinitých solí je SweatStop Sensitive velmi přívětivý k pokožce. Dermatologický test provedla společnost DERMATEST® GmbH.

Společnost DERMATEST® GmbH provádí testy a klinicky kontrolované lékařské hodnocení v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu již více než 25 let. SweatStop Sensitive je vhodným řešením, pokud Vás trápí pocení a zároveň máte citlivou pokožku.

Detailnější informace o složení a dermatologickém certifikátu naleznete v sekci "APLIKACE" (viz horní menu).


tab 9003  tab výhody nákupu

9003
69 ks