• Sleva

Vánoční balíček SweatStop.cz

1 248,00 Kč
999,00 Kč Ušetříte 249,00 Kč

Specializovaný set proti nadměrnému pocení.
2x antiperspirant SweatStop + 1x přírodní deodorant + 1x pudr proti zápachu nohou

+ garance skladové dostupnosti
+ antibakteriální gel k setu zdarma
+ více než 500 výdejních míst
+ doprava od 40 Kč

Počet
Skladem, ihned k odeslání

 

 

 

Vánoční balíček SweatStop.cz

Řešíte problémy s výraznějším pocením a nic dostatečně nezabírá? Máte citlivější pokožku? Chtěli byste s pocením něco udělat, případně potěšit někoho blízkého? Nebo již znáte naše antiperspiranty a rádi byste je zakoupili ještě výhodněji? Pak právě pro Vás je tu Vánoční balíček SweatStop.cz.

banner sweatstop balíček


Co balíček obsahuje a jaké problémy řeší?

1x SweatStop Forte 100 ml – nadměrné pocení těla, podpaží, hlavy, obličeje, zad a břicha
1x SweatStop IXAL 50 ml – nadměrné pocení podpaží, pro citlivou pokožku, bez hliníku
1x SweatStop pudr 60 g – pocení a zápach nohou, mykóza
1x Talco roll-on 50 ml – přírodní kuličkový deodorant

Proč balíček obsahuje právě tyto produkty?

Produkty do balíčku jsme zvolili na základě dlouholetých zkušeností s problematikou hyperhidrózy. Každá část těla je z pohledu pocení (hustota a aktivita potních žláz, pokožka apod.) unikátní a řešení problému by mělo zohledňovat tato specifika. SweatStop Forte je dlouhodobě nejoblíbenějším antiperspirant, který pokrývá nejběžnější typy hyperhidrózy.

SweatStop IXAL je antiperspirant pro oblast podpaží, který pocení postupně snižuje až na normální úroveň. SweatStop pudr je vysoce absorpční pudr, který dokonale vysuší chodidla. Pokud na nadměrné pocení nohou přímo netrpíte, pomůže také s pocením při větší fyzické námaze (např. sportování). Talco roll-on je přírodní deodorant, který hezky voní a doplňuje komplexnost našeho balíčku.

vánoční set sweatstop


Jak na aplikaci?

SweatStop Forte se aplikuje pouze na noc, ostatní přípravky je možné aplikovat během dne dle potřeby. Přípravky můžete bez obav používat současně, jejich účinek není tímto ovlivněn. Výjimku tvoří SweatStop Forte a IXAL, které by neměly být používány v podpaží současně. Oba antiperspiranty pracují na jiném principu a současné používání by mohlo vést ke snížení jejich účinnosti. Veškeré další informace k aplikaci naleznete v aplikační sekci.

TIP na výměnu

Trpíte primárně na jiný druh pocení a chtěli byste také využít tento balíček?
Jestli se Vás týká například extrémní pocení (Forte Plus 100 ml), nadměrné pocení rukou (Forte Max ruce 100 ml) či nadměrné pocení nohou (Forte Max nohy 100 ml), napište nebo zavolejte a 100 ml sprej Vám v balíčku rádi vyměníme za jiný. Cena balíčku přitom zůstane stejná.

Telefonické objednávky a dotazy: 725 339 531

49 ks