sweatstopObsah/rychlá navigace:

        > Aplikace podpaží, tělo,záda       
        > Aplikace hlava, obličej, čelo       
        > Aplikace ruce, dlaně     
        > Aplikace nohy, chodidla     
        > Řešení při špatné aplikaci
        > Složení a certifikace SweatStop

linka

Abychom docílili maximálního účinku a zabránili nadměrnému pocení, je standardně pro všechny antiperspiranty SweatStop proti nadměrnému pocení nutné, aby byly aplikovány bezprostředně před spaním, na dokonale suchou, čistou a nepodrážděnou pokožku. Je zároveň důležité, abychom se několik hodin po aplikaci vyhnuli všemu, co by mohlo zvýšit tvorbu potu.

Jelikož je lidské tělo nejvíce v klidu v době spánku, doporučují se aplikace téměř všech přípravků SweatStop právě na noc. Ráno potom můžeme provést naši obvyklou hygienu, použít oblíbený deodorant nebo pleťovou vodu.

SHRNUTÍ HLAVNÍCH BODŮ APLIKACE:
- aplikace pouze na noc
- aplikace pouze na čistou, suchou a nepodrážděnou pokožku
- aplikovat obvykle stačí malé množství přípravku
- vyvarovat se příliš časté aplikaci (neaplikovat denně, pokud to není nutné – obvykle stačí 2-3x týdně/individuální)
- zabraňte vniknutí do očí a kontaktu s ústy či s citlivou nebo poraněnou pokožkou
- příslušnou část pokožky nejméně 48 hodin před a 12 hodin po nanesení tohoto přípravku neholte
- před první aplikací si předem otestujte v minimálním množství přípravku snášenlivost pokožky

Při dodržování těchto pravidel zabírají přípravky SweatStop 98% uživatelů bez jakýchkoliv problémů. V případě, že byste zaznamenali nějaké nežádoucí účinky, v první fázi si prosím prostudujte informace uvedené v závěru této stránky o aplikaci.

linka

NADMĚRNÉ POCENÍ: PODPAŽÍ, CELÉ TĚLO, ZÁDA

Před uložením ke spánku je třeba příslušné partie těla pokožky dobře omýt a osušit. Před oblečením oděvu je nutné nechat přípravek vždy úplně zaschnout, aby nemohly vzniknout skvrny. Podle potřebné intenzity, respektive osobních potřeb a výsledků, můžeme postupem času přizpůsobit množství přípravku i interval jeho aplikace. Antiperspiranty aplikujeme vždy pouze na noc!

Spreje: SweatStop Forte 100 mlForte Plus 100 mlSweatStop Sensitive 15ml
1) Umyjeme a osušíme pokožku v těch místech, kam chceme přípravek aplikovat.
2) Jedenkrát důkladně nastříkáme antiperspirant na místa, kde nás trápí pocení.
3) Pokud se nám roztok nepodaří nastříkat tak, aby pokryl všechna potřebná místa, rozetřeme jej.
4) Roztok necháme samovolně zaschnout.

Roll-ony: Forte 50 ml ;
1) Umyjeme a osušíme pokožku v těch místech, kam chceme přípravek aplikovat.
2) Přípravek protřepeme.
3) Jedenkrát důkladně naneseme antiperspirant na místa, kde nás trápí pocení.
4) Roztok necháme samovolně zaschnout.

pozn.
V případě nadměrného pocení v partii zad je obvykle vyšší aktivita potních žláz, než je tomu v jiných částech těla postižených nadměrným pocením. Pokud tedy jedno nastříknutí spreje nestačí, u této části těla můžeme antiperspirant nanést vícekrát. Vždy však stylem nastříkneme, případně rozetřeme, abychom pokryli větší plochu zad, necháme zaschnout, poté znovu nastříkneme a necháme zaschnout. Tento postup je možné opakovat až 5x pro případy extrémního pocení na zádech.

Vyvarujme se aplikace, kdy nastříkneme opakovaně v rychlých intervalech roztok na jedno místo. Vždy bychom jej měli nechat nejprve zaschnout, než postup opakujeme. Špatná aplikace může způsobit, že nedojde k plnému rozvinutí efektu antiperspirantu, což může negativně ovlivnit dosažené výsledky.

linka

NADMĚRNÉ POCENÍ: HLAVA, OBLIČEJ A ČELO

Před uložením ke spánku je třeba příslušné partie těla pokožky dobře omýt a osušit. Podle potřebné intenzity, respektive osobních potřeb a výsledků, můžeme postupem času přizpůsobit množství přípravku i interval jeho aplikace. Antiperspiranty aplikujeme vždy pouze na noc!

Postup pro čelo, obličej a hlavu bez vlasů:
S ohledem na obecně citlivější pokožku v obličejových partiích je vždy lepším postupem aplikovat přípravku méně a spíše přidat, pokud je potřeba. Antiperspiranty jsou dostatečně silné a obvykle pro dosažení potřebného efektu postačí jen malé množství.

Spreje: SweatStop Forte 100 ml ; SweatStop Sensitive 15ml
1) Umyjeme a osušíme pokožku v těch místech, kam chceme přípravek aplikovat.
2) Vezmeme smotek vaty či tampónek a nastříkneme na něj trochu přípravku.
3) Nanesený roztok důkladně rozetřeme na místech, kde nás trápí pocení.
4) Necháme roztok samovolně zaschnout.

Emulze SweatStop Sensitive 20 ml:
1) Umyjeme a osušíme pokožku v těch místech, kam chceme přípravek aplikovat.
2) Pomocí prstů naneseme menší množství a vmasírujeme.
3) V případě výraznějšího pocení je třeba nanést více přípravku a prodloužit dobu masírování.

Postup pro hlavu s vlasy
Při aplikaci na hlavu pokrytou vlasy mějme na paměti, že potřebujeme, aby se přípravek dostal k pokožce, resp. potním žlázám, kde může plně rozvinout svoje účinky. U vlasů, které jsou obarvené tónováním, je nutné postup předem opatrně vyzkoušet, protože zde může nanesení antiperspirantu způsobit změnu zbarvení.

SweatStop Forte 100 ml ; SweatStop Sensitive 15ml
1) Umyjeme a osušíme pokožku v těch místech, kam chceme přípravek aplikovat.
2) Vezmeme smotek vaty či tampónek a nastříkneme na něj trochu přípravku.
3) Nanesený roztok důkladně rozetřeme na pokožce. Snažíme se nanášet přípravek tak, abychom jej co nejvíce dostali k pokožce. Čím lépe se nám to podaří, tím výraznější výsledek můžeme očekávat.
4) Necháme roztok samovolně zaschnout.

linka

NADMĚRNÉ POCENÍ: RUCE A DLANĚ

Emulze proti pocení rukou a dlaní Instant se používá k zevní aplikaci proti pocení v oblasti dlaní. Celosvětově osvědčená a svými vlastnostmi jedinečná emulze je obohacena mastkem, který pocení dokáže ihned a intenzivně zastavit (cca do 2 minut od použití). SweatStop Instant je z hlediska čichu neutrální a po nanesení nezanechává žádné bílé stopy, protože je upraven do odstínu pokožky.

Díky své přiměřené velikosti je ideální na cesty, při kterých ho lze kdykoliv použít. Používá se také před důležitými pracovními či osobními schůzkami, jelikož jeho doba účinnosti se počítá v rozmezí 1-3 hodin od použití. Pro dlouhodobý a příznivý efekt při silném až extrémním  pocení dlaní doporučujeme doplnit emulzi také o používání Spreje proti pocení rukou a dlaní FORTE MAX.

Instant 50 ml
1. Ruce dobře umyjeme a osušíme.
2. Množství přípravku o velikosti hrášku naneseme na vnitřní plochy dlaní, dobře rozetřeme a necháme zaschnout.

Efekt nastává okamžitě a trvá podle úrovně namáhání dlaní či rukou, standardně v rozmezí po dobu 1-3 hodin. Pro vyšší intenzitu pocení a delší trvání efektu je třeba zvýšit množství přípravku. V případě potřeby je možné aplikaci kdykoliv opakovat. Použití je možné kdykoliv během dne (např. 5 minut před očekávanou schůzkou). Na rozdíl od ostatních antiperspirantů není tedy nutné aplikovat Instant na noc!

Forte Max 100 ml (ruce)
1. Odstraníme případnou zrohovatělou pokožku, aby mohla proběhnout aplikace co nejefektivněji.
2. Ruce a dlaně dobře umyjeme a osušíme.
3. Před spaním jedenkrát důkladně naneseme antiperspirant na ta místa dlaní, kde nás trápí pocení.
4. Roztok rozetřeme, případně lehce vmasírujeme a necháme samovolně zaschnout.

Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte max snižuje nadměrné pocení po dobu 24 hodin. Vzhledem k tomu, že kůže na rukou je tlustší, než např. v podpaží, nepůsobí tak roztok všude stejně rychle. To je důvodem, proč se efekt nedostavuje ve všech částech rukou stejně rychle.

Jelikož je pocení zcela individuální záležitost a nedá se dosud přesně změřit, tak si četnost a množství přípravku vždy po odzkoušení určujeme následně sami na míru. Je tedy doporučeno ze začátku prvního používání přípravků SweatStop začít v menším množství (např. pouze 1x nastříkání) a aplikovat znovu přípravek nejdříve tehdy, až se nám pocení znovu vrátí. Dle našeho osobního vyhodnocení je pak možné tyto aplikace zvyšovat dle výše uvedených doporučení.

Důležité upozornění: Co dělat, když antiperspirant dostatečně nezabral?

Při velmi silném nebo extrémním pocení dlaní nemusí jedno nastříknutí na postižené místo stačit. V takovém případě se snažíme četnost aplikace postupně zvýšit. Postup zůstává stejný, jen nastříknutí proběhne vícero. Vždy však stylem nastříkneme, rozetřeme (případně také můžeme lehce vmasírovat) a necháme zaschnout, poté znovu nastříkneme a necháme zaschnout.

Tento postup je možné opakovat až 5x pro případy extrémního pocení na dlaních.

Četnost a množství přípravků SweatStop by však neměly překročit výše uvedená doporučení! Vyvarujme se aplikace, kdy nastříkneme opakovaně v rychlých intervalech roztok na jedno místo. Vždy bychom jej měli nechat nejprve zaschnout, než postup opakujeme. Špatná aplikace může způsobit, že nedojde k plnému rozvinutí efektu antiperspirantu, což může negativně ovlivnit dosažené výsledky.
Pokud by nastal případ, že ani po zvýšení četnosti aplikací nedošlo k očekávaným výsledkům, je třeba doplnit aplikaci také o přípravek Instant.

linka

NADMĚRNÉ POCENÍ: NOHY A CHODIDLA

Sprej proti pocení nohou Forte Max zamezuje nadměrnému pocení a zápachu nohou. Protože kůže na nohou je silnější, než např. v podpaží, je důležité pro dosažení maximálního účinku aplikovat přípravek těsně před spaním.

Dále bychom po aplikaci měli zabránit další možné aktivitě či námaze, při které bychom se mohli zpotit, aby tím nedošlo ke snížení výsledného účinku, protože případné pocení po aplikaci by mohlo vést k omezení samotného účinku roztoku. Z tohoto důvodu je tedy nutné aplikovat sprej těsně před spaním, protože je tělo po dobu spánku nejvíce v klidu.

Forte Max 100 ml (nohy)
1. Odstraníme případnou zrohovatělou pokožku, aby mohla proběhnout aplikace co nejefektivněji. (Před aplikací je vhodné odstranit zbytky zrohovatělé kůže, zejména na ploskách nohou. Tato odumřelá část pokožky může bránit roztoku, aby se dostal až k potním žlázám. Odstraňování zrohovatělé pokožky však není nutné v případech, kdy jsou dosažené výsledky dostatečné).
2. Chodidla dobře umyjeme a osušíme.
3. Před spaním jeden- až pětkrát důkladně naneseme antiperspirant na ta místa chodidel, kde nás trápí pocení.
4. Roztok rozetřeme, vmasírujeme a necháme samovolně zaschnout.

Při velmi silném nebo extrémním pocení nohou nemusí jedno nastříknutí na postižené místo stačit. V takovém případě se snažíme četnost aplikace postupně zvýšit. Postup zůstává stejný, jen nastříknutí proběhne vícero. Vždy však stylem nastříkneme, rozetřeme (případně také můžeme lehce vmasírovat) a necháme zaschnout, poté znovu nastříkneme a necháme zaschnout.

Tento postup je možné opakovat až 5x pro případy extrémního pocení nohou.

Větší četnost „nastříkání“ v rámci jedné aplikace doporučen také v případech, kdy je pocení nohou lokalizované. Jednodušeji řečeno, zde také rozhoduje, zda se potíme výrazněji i na jiných částech těla, než na nohou. Pokud je pocení lokalizované a soustředěné jen do jedné oblasti, pak je obvykle nezbytné přípravku aplikovat více. Četnost a množství přípravků SweatStop by však neměly překročit výše uvedená doporučení!

Vyvarujme se aplikace, kdy nastříkneme opakovaně v rychlých intervalech roztok na jedno místo. Vždy bychom jej měli nechat nejprve zaschnout, než postup opakujeme. Špatná aplikace může způsobit, že nedojde k plnému rozvinutí efektu antiperspirantu, což může negativně ovlivnit dosažené výsledky.

Pokud by nastal případ, že ani po zvýšení četnosti aplikací nedošlo k očekávaným výsledkům (extrémní pocení nohou), je třeba doplnit aplikaci také o SweatStop pudr.

SweatStop pudr 60g
Pudr proti pocení nohou se skořicí a mentolem se aplikuje prostřednictvím práškové tyčinky na chodidla nohou v ranních či dopoledních hodinách, nebo vždy, pokud potřebujeme. Používání pudru v podobě práškové tyčinky je díky inovativnímu a ekonomickému aplikátoru snadné, čisté a úsporné, jelikož můžeme regulovat dávku prášku podle vlastního uvážení. Necháme po aplikaci dobře vstřebat.

linka

Přípravky SweatStop – podráždění pokožky a problémy způsobené špatnou aplikací

Všechny přípravky SweatStop® má výrobce dermatologicky atestovány vzhledem k působení na pokožku se známkou „velmi dobré“. V praxi se vyskytuje minimum případů s nežádoucími účinky. Použije-li se SweatStop nesprávně nebo na podrážděnou kůži, je však samozřejmě možné, že se nějaké nežádoucí účinky objeví.

Možné příčiny podráždění kůže:
1. Velice citlivá pokožka
2. K aplikaci došlo po holení nebo na podrážděnou pokožku
3. Aplikováno bylo příliš přípravku nebo velmi brzy po sobě
4. Nevhodně zvolená intenzita produktu
5. K aplikaci došlo přes den (např. v dopoledních hodinách)

ad 1) Velice citlivá pokožka
Citlivost pokožky je u každé osoby unikátní. Lidé s velmi citlivou pokožkou by měly věnovat zvýšenou pozornost při používání přípravků SweatStop.
Řešení:
• Snížení počtu aplikací (2 aplikace týdně je většinou zcela dostačující)
• Použití při aplikaci pouze jednou (jedno stříknutí)

ad 2) K aplikaci došlo po holení nebo na podrážděnou pokožku
V případě, že kůže byla již podrážděná před nanesením SweatStop, může vzniknout nežádoucí reakce. Holení vede k podráždění pokožky. Je důležité, aby se interval mezi holením a aplikací SweatStop prodloužil tak, jak je to jen možné. Interval nesmí být každopádně menší než 48 hodin před holením a min. 12 hodin po holení.
Pokud již byla pokožka nějakým způsobem narušena, před další aplikací je samozřejmě nutné počkat na uzdravení/zregenerování pokožky.

Řešení:
• Použití přípravku na noc a holení pouze v dopoledních hodinách
• Použití při aplikaci pouze jednou (jedno stříknutí)
• Snížení počtu aplikací

ad 3) Aplikováno bylo příliš přípravku nebo velmi brzy po sobě
Množství a interval aplikace jsou velmi důležité. Aplikovat by se mělo pouze tolik přípravku, kolik je potřeba. Kromě toho by nemělo docházet k příliš časté aplikaci (v případě negativních projevů je potřeba snížit počet aplikací za týden). Pro většinu uživatelů jsou dvě aplikace týdně dostačující.
 
Řešení:
• Snížení počtu aplikací (2 aplikace týdně jsou většinou zcela dostačující)
• Snížení aplikovaného množství

ad 4) Nevhodně zvolená intenzita produktu
Řada přípravků SweatStop disponuje pro většinu partií těla více přípravky s různými intenzitami (rozlišujeme např. tipy produktů dle intenzity Sensitive, Forte, Forte Plus) V některých případech volí zákazníci příliš intenzivní produkt ve snaze vyřešit problém s pocením. Je však nutné si uvědomit, že i přípravky s nižší intenzitou jsou proti pocení velice účinné a často je vhodnějším postupem volit méně intenzivní produkt. V případě, že byste potřebovali poradit s volbou vhodného přípravku, neváhejte nás kontaktovat na email: info@sweatstop.cz nebo telefonicky na čísle 725 339 531.

ad 5) K aplikaci došlo přes den (např. v dopoledních hodinách)
Přípravky SweatStop by neměly být používány v dopoledních hodinách, protože pak nevyužijí svůj plný potenciál. Vzhledem k tomu, že přípravky potřebují určitý čas, aby se naplno rozvinul jejich účinek, je důležité, aby byly aplikovány těsně před spaním na čistou a suchou pokožku.
Navíc při aplikaci přes den mohou vzniknout skvrny na oblečení.

Řešení:
• Používat přípravky pouze na noc, tedy těsně před ulehnutím do postele na suchou a čistou pokožku

 
Pokud jste udělali vše správně a zároveň vyloučíme velmi málo pravděpodobnou alergii na některou složku přípravku, příčinou nežádoucích účinků by mohla být již jen dermatitida. U lidí majících sklony k dermatitidě (resp. jí trpí) se může objevovat vysychání pokožky z důvodu omezení potních kanálků po aplikaci. Velmi suchá pokožka má tendence svědit a je náchylná na různá podráždění. V takovýchto specifických případech je vhodné kombinovat přípravky SweatStop s produkty péče o pleť.

Optimální je například Roztok péče o pokožku. Tento roztok je krémem pro péči o pokožku na bázi vybraných přísad, jako je aloe vera, mandlový olej, jojobový olej, avokádový olej, včelí vosk a panthenol (provitamín B5). Jeho hydratační a zklidňující vlastnosti harmonizují stav pokožky. Kromě ochrany a péče o pokožku krém navíc poskytuje chladivý účinek. Je přímo vyvinut pro kombinované použití s přípravky SweatStop.

linka

SLOŽENÍ ANTIPERSPIRANTŮ SWEATSTOP

Švýcarská značka Sweatstop představuje kompletní řadu přípravků proti nadměrnému pocení. Složení se v rámci produktové řady liší z důvodu specializace, zaměřují se na nadměrné pocení určitých částí těla a to v různých intenzitách. Jednodušeji řečeno, složení přípravků je přizpůsobené konkrétním částem těla (jiné složení má přípravek určený proti pocení nohou a jiné například přípravek proti pocení čela) a zároveň složení přípravků je přizpůsobeno tomu, jak moc se potíme.

Díky této specializaci dosahuje značka SweatStop maximální účinnosti v boji proti nadměrnému pocení. Kromě řešení samotného nadměrného pocení pomáhají produkty SweatStop také proti nejrůznějším kožním zánětům a mají příznivý vliv také na stav pokožky. V antiperspirantech SweatStop tak můžete najít např.:

aloe veraAloe Vera

Rostlina aloe vera (nebo přesněji aloe pravá) je využívána jako léčivá rostlina a její používání se rozšířilo po celém světě. Najdeme ji v léčitelství, v lékařství, v potravinách a v neposlední řadě také v kosmetických přípravcích. Např. gel z aloe se často používá na spáleniny, mírná poranění a odřeniny. Jaký je přínos aloe vera u kosmetických a zdravotních doplňků? Má šetrné, protizánětlivé a regenerující účinky, zároveň přispívá ke zvýšení imunitního systému našeho organizmu. Pod tím si můžeme představit např. antivirotické, antibakteriální či antimykotické účinky. Látka aloe vera celkově přispívá k hojení, zklidnění, utišující svědění a významně snižuje činnost bakterií. Aloe vera má pozitivní vliv a přispívá k celkovému posílení našeho obranného systému a zlepšuje náš zdravotní stav.kafrKafr

Kafr je přírodní látka, která se získává ze dřeva stromu kafrovníku. Jedná se o bezbarvou látku. Míza z kafrovníku má široké využití, najdeme ji např. i v deodorantech. V současnosti se můžete setkat s kafrem také v repelentech proti hmyzu, především však v lékařství, kde se přidává do mastí jako součást zábalů, jelikož má podobné účinky jako mentol. Kafr působí jako antiseptikum a anestetikum. Kromě léčby zánětů působí pozitivně také na unavené svaly, pomáhá např. i při revmatických potížích. Kafr uklidňuje svědění , má zejména antimikrobiální a chladící účinky. pantenolPantenol (provitamín B5)

Pantenol též odborně jako Dexpantenol se dlouhodobě používá k zevnímu použití. Kyselina pantotenová je součástí koenzymu A, který má podstatnou roli v látkové výměně pokožky a je příznivá pro své ošetřující schopnosti. Zvyšuje schopnost pokožky udržet vlhkost a zlepšuje její elasticitu. Podporuje novotvorbu kožních buněk a tím přispívá k regeneraci pokožky. Kromě toho má pantenol schopnost utišit svědění a působí protizánětlivě. Výrazně také zlepšuje kvalitu kůže.


Níže pak naleznete kompletní složení všech produktů, které naleznete v našem eshopu sweatstop.cz, včetně dermatologických atestů:
Kompletní složení jednotlivých produktů proti nadměrnému pocení SweatStop:

9001      SweatStop FORTE roll-on  50 ml   (certifikát zde)
Složení: Aqua, panthenol, propylenglykol, kopolyol dimetikonu, Aloe Barbadensis Leaf Juice, hydroxypropylmethylcelulózu, Galactoarabinan, amonný Alum, betain, Aluminium chlorid, Allantoin, sorbát draselný, kyselina citrónová, benzoan sodný

9002      SweatStop FORTE MAX (ruce) 100 ml   (certifikát zde)
Složení: Aqua, Alcoholdenat., Isopropyl Alcohol, Allantoin, Peg-40 hydrogenovaný ricinový olej, Glyceril laurát, Farnesol fenethylalkohol, Aluminium chlorid, Kafr, Hydroxid sodný

9503      SweatStop SENSITIVE 15 ml   (certifikát zde)
Složení:Isopropyl Alcohol, Aqua, aluminiumchlorhydrát, propylenglykol, cyklomethicon, Aloe Barbadensis Leaf Juice, cyklomethicon

9504      SweatStop Emulze SENSITIVE (čelo,obličej) 20 ml   (certifikát zde)
Složení:Aqua, Aloe Barbadensis výtažek z listů, Paraffinum Liquidum, Ethylhexylglycerin, cetylalkohol, Sorbitol, Galactoarabinan, Steareth-21, PEG-8 distearát, Steareth-2, PPG-15 stearylether, cyklomethicon, Glyceryl Stearatese, Panthenol, Hydroxid amonný, Glycerin, Aluminium chlorid, Chamomilla recutita (Matricaria) Flower Extract, fenoxyethanol, Parfum, Methylisothiazolinone, BHT, Limonene, Linalool

9006      SweatStop FORTE PLUS 100 ml   (certifikát zde)
Složení:Aqua, Alcohol Denat., hydroxid sodný, Isopropyl Alcohol, PEG / PPG-14/4 Dimethicone, Aloe Barbadensis výtažek z listů, Panthenol, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Aluminium chlorid, glyceryllaurát, fenethylalkohol, Farnesol, Allantoin, Disodium EDTA , kafr

9007      SweatStop PUDR 60 g   (certifikát zde)
Složení: Mastek, parafin Cinnamomum zeylanicum Bark Powder, Paraffinum Liquidum, isopropylmyristát, mentol, Aloe Barbadensis výtažek z listů, kyselina citronová, benzoan sodný, sorbát draselný, Alcohol denat

9008      SweatStop INSTANT 50 ml   (certifikát zde)
Složení: Aqua, Isopropyl Alcohol, aluminiumchlorhydrát, talek, hydratovaný oxid křemičitý, hydroxid sodný, hydroxypropylmethylcelulózu, oxid titaničitý, bentonit, CI77491, CI77891, CI77499, CI77492.

9009      SweatStop aloe vera FORTE 100 ml   (certifikát zde)
Složení: Aqua, Alcohol Denat., fenethylalkohol, Isopropyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Peg-40 hydrogenovaný ricinový olej, glyceryllaurát, Allantoin, Farnesol, Aluminium chlorid, kafr, hydroxid sodný

9012      SweatStop FORTE MAX (nohy) 100 ml   (certifikát zde)
Složení: Aqua, Alcoholdenat., hydroxid sodný, Isopropyl Alcohol, Allantoin, Peg-40 hydrogenovaný ricinový olej, Glyceril laurát, Farnesol fenethylalkohol, Aluminium chlorid, Kafr